مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس گفت: دو خیر در استان فارس یک قطعه باغ را برای پشتیبانی از بیمارستان نمازی شیراز اهدا کردند.

 

اهدای یک قطعه باغ برای پشتیبانی از بیمارستان نمازی شیرازبه گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز فارس، دکتر علی اکبر رامجردی گفت: محمدعلی اسمعیل زاده و همسر ایشان پروین اشرافی دو نیکوکار استان فارس، یک قطعه باغ ثمری به مساحت هزار متر مربع در محدوده قلات شیراز را به بنیاد خیریه نمازی برای پشتیبانی از این بیمارستان صلح کردند.

مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس با بیان اینکه خیرین عرصه سلامت به دو شیوه، املاک خود را به مجموعه سلامت اهدا می کنند، گفت: گروهی از خیرین املاک خود را به صورت کامل در زمان حیات اهدا و در اختیار حوزه سلامت قرار می دهند و گروهی دیگر طی تفاهمنامه ای در قالب صلح نامه عمری و با تنظیم اسناد، ملک را برای زمان بعد از حیات خود به عرصه سلامت واگذار می کنند که این دو نیکوکار نیز این ملک را به صورت صلح عمری اهدا کرده اند.

دکتر رامجردی افزود: بررسی آمارها در مجمع خیرین تامین سلامت فارس نشان می دهد خیرین طی بیش از دو دهه فعالیت منسجم این مجمع، تاکنون ۴۲۷ ملک، شامل زمین و منازل مسکونی به ارزش صدها میلیارد تومان، برای رفع نیازهای عرصه سلامت اهدا کرده اند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *