خیرین سلامت

 

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان از کمک ۱۴ میلیارد تومانی خیرین این شهرستان به حوزه سلامت در سال جاری خبر داد و گفت: این کمک‌ها در قالب عمرانی، تجهیزاتی، حمایتی و واریزهای نقدی بوده است.

 

 

 

به گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان، سیاوش کریمی، رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان امروز، ۲ اسفندماه از کمک ۱۴ میلیارد تومانی خیرین این شهرستان به حوزه سلامت در سال جاری خبر داد و گفت: این کمک‌ها در قالب عمرانی، تجهیزاتی، حمایتی و واریزهای نقدی بوده است.

وی تصریح کرد: اجرای پروژه‌های عمرانی شامل پایگاه اورژانس شول، زمین مرکز شبانه‌روزی خدمات جامع سلامت هماشهر و تعمیر اتفاقات بیمارستان امام حسین(ع)، از اقدامات عمرانی خیران در حوزه سلامت از ابتدای سال ۱۴۰۱ تاکنون بوده است.

کریمی بیان کرد: ساخت پایگاه اورژانس شول با همراهی خیر عرصه سلامت «حاج محمود همایونی» با اعتبار سه میلیارد تومان، عقد تفاهم‌نامه ساخت مرکز شبانه‌روزی خدمات جامع سلامت همایجان با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان که زمین این مجموعه از سوی خیرین ارجمند «علی نقی کرمی» و «کریم عزیزی» اهدا شده و یکی از شرکت‌های غذایی به نمایندگی از زنده یاد «حاج صمد اوجی» ساخت این مرکز را برعهده خواهند داشت؛ همچنین تعمیر اتفاقات بیمارستان امام حسین(ع) سپیدان با اعتبار ۶۰ میلیون تومان نیز از سوی خیر ارجمند «احمدی شولی» انجام شده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان ادامه داد: یک میلیارد ریال نیز به صورت نقدی و غیر نقدی در قالب‌های حمایتی و تجهیزاتی به حوزه سلامت شهرستان کمک شده است.

وی با قدردانی از نگاه انسان دوستانه و روحیه ایثار و فداکاری مردم سپیدان اضافه کرد: با توجه به محدودیت منابع و گستردگی نیازمندی‌های حوزه سلامت شهرستان، امیدواریم همچنان مردم نیکوکار شهرستان برای بهبود ارائه خدمات سلامت، با شورای خیرین تامین سلامت سپیدان همگام و همراه باشند.

انتهای پیام

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *