رئیس شورای مجمع خیرین سلامت استان سمنان معرفی شد

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از استان مازندران،‌ حجت الاسلام والمسلمین محمدباقر محمدی لائینی امروز(۱۷دی) در جلسه با هیات امنای مجمع خیرین سلامت استان که در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد، ضمن قدردانی از همت والای خیرین سلامت در جهت رفع آلام بیماران و رفع نیازهای حوزه سلامت، اظهار کرد: از خدای بزرگ آرزوی جبران هم در دنیا و آخرت در رابطه با انفاق شما را دارم، خداوند هم وعده فرموده که آنچه را که شما انفاق میکنید ما جایگزین میکنیم، خداوند خلف وعده ندارد.

 

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه مشکلات حوزه سلامت هم از نظر خدمات دهندگان و هم از جانب خدمات گیرندگان زیاد است، گفت: دانشگاه‌های علوم پزشکی که خدمات سلامت و درمان را ارائه میدهند و با کم و کسری‌ها در حوزه تجهیزات و امکانات لازم مواجه هستند، باید بخش خصوصی به کمک بیاید چرا که بیماران چشم امیدشان به مجمع خیرین است. 

 

وی با اشاره به هزینه های زیاد برای تامین داروهای بیماران خاص و صعب العلاج، افزود: بیماران خاص و صعب العلاج نیاز به حمایت زیادی دارند باید برای رفع نیازهای این حوزه تدابیری اندیشیده شود.

 

حجت الاسلام محمدی لائینی با بیان اینکه نوع دوستی،‌خیرخواهی و هم نوگرایی عبادت محسوب می شود،‌گفت: خیرخواهی یعنی خواستن خیر و نیکی برای دیگران و از برترین صفات و فضایل انسانی که باید مورد توجه همگان باشد.

 

وی در پایان خواستار دریافت آمار و ارقام از هیات امنای مجمع خیرین سلامت و همچنین شناسایی جایگاه و رتبه مازندران در این حوزه شد‌.

 

پایان پیام/286

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *