معاون وزیر بهداشت گفت: وزارت بهداشت خود را موظف به حفظ و ارتقای سطح سلامت جامعه می‌داند که در این مسیر، مشارکت وزارت بهداشت و خیرین سلامت، گره‌گشای کار مردم است و کاری که با همراهی خیرین انجام شود، قطعاً ماندگار خواهد بود.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت دکتر رحیمی در جریان رونمایی از سند ارتقای مشارکت‌های اجتماعی و خیرین در نظام سلامت نشستی که با حضور مدیران و کارشناسان سازمان‌های مردم‌نهاد و خیرین سلامت برگزار شد، همراهی وزارت بهداشت و خیرین سلامت را باعث انجام کارهای بزرگ و حل مشکلات بهداشتی و درمانی مردم عنوان کرد.

وی در ادامه خیرین سلامت را نبض جریان خدمات سلامت کشور به‌ویژه در مناطق محروم و کم برخوردار دانست و گفت: خیرین منشأ برکت، آبادانی و پیشرفت جامعه هستند، به‌خصوص خیرین حوزه سلامت که با ورود به عرصه بهداشت و درمان بر امنیت سلامت کشور متمرکزشده‌اند.

دکتر رحیمی اهمیت توجه به مقوله بهداشت و درمان را همواره دغدغه خیرین سلامت دانست و تصریح کرد: این دغدغه مندی، مسئولیت ما را در همراه نمودن خیرین سلامت و تکریم و بزرگداشت نگاه والا و میهن دوستانه نیکوکارانی که قلبشان برای پیشرفت و آبادانی وطن می‌تپد دوچندان می‌سازد.

وی توفیق دولت سیزدهم و وزارت بهداشت در حل بخشی از مشکلات حوزه سلامت و اقدامات چشمگیری که در جریان است را در گروی همراهی مردم است و عرصه سلامت، زیباترین جلوه این همراهی و مشارکت نیکوکارانه است.

معاون وزیر بهداشت در خاتمه گفت: وزارت بهداشت خود را موظف به حفظ و ارتقای سطح سلامت جامعه می‌داند که در این مسیر، مشارکت وزارت بهداشت و خیرین سلامت، گره‌گشای کار مردم است و کاری که با همراهی خیرین انجام شود، قطعاً ماندگار خواهد بود.

در پایان این نشست، از سند ارتقای مشارکت‌های اجتماعی و خیرین در نظام سلامت رونمایی شد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *