مجمع خیرین سلامت در بخش امامزاده عبداله آمل راه‌اندازی شد

آمل- نخستین مجمع خیرین سلامت در سطح بخش‌ها به صورت نمادین در بخش گردشگری و زیارتی امامزاده عبدالله از توابع شهرستان آمل راه‌اندازی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، آئین تشکیل اعضای مجمع خیرین سلامت بخش امامزاده عبداله شهرستان شامگاه چهارشنبه با حضور مدیرعامل مجمع خیرین سلامت مازندران درمحل آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) به طور رسمی تشکیل واعضای جدید آن پس از مشورت واعلام آمادگی مشخص شدند.

امام جمعه بخش امامزاده عبداله شهرستان آمل در مراسم راه‌اندازی مجمع خیرین سلامت این بخش گفت: مجمع خیرین سلامت با هدف ساماندهی خیرین و برنامه‌ریزی برای بهره‌گیری درست از مشارکت‌های مردمی و هدایت به اولویت‌ها در حوزه سلامت فعالیت خواهد کرد.

حجت الاسلام حسین حسین زاده برسمنانی افزود: ایجاد هماهنگی و وحدت از دستاوردهای این مجمع برای جامعه خواهد بود و قطعاً درمسیر فعالیت‌های تعریف شده خود برای سلامت بخش امامزاده عبداله مفید فایده عمل خواهد کرد.

کمک ۶۰۰ میلیون تومانی یک خیر برای اورژانس ۱۱۵

وی با بیان اینکه گام نخست مجمع خیرین سلامت بخش امامزاده عبدالله آمل پس از راه اندازی پیگیری تکمیل هرچه سریع‌تر ساختمان اورژانس نیمه کاره فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ دراین بخش است، خوشبختانه درگام نخست تشکیل این مجمع، یک خیر نیک اندیش تهرانی با اختصاص ۶۰۰ میلیون تومان، قدم خیر را برای این بخش وتسریع در روند ساختمان اورژانس ۱۱۵ برداشت.

امام جمعه امام زاده عبدالله شهرستان آمل ادامه داد، با توجه به موقعیت خاص جغرافیایی، جنگلی، گردشگری، زیارتی و صنعتی بخش امامزاده عبدالله، تسریع درساخت ساختمان اورژانس ۱۱۵ یکی از اولویت‌های مجمع خیرین سلامت بخش امامزاده عبدالله خواهد بود که با همکاری شهرداری وشورای اسلامی شهر حداقل تا سال آینده تکمیل وبهره برداری خواهد شد.

حجت الاسلام حسین زاده تصریح کرد: پس از تکمیل وبهره برداری ساختمان اورژانس ۱۱۵، اولویت‌های دیگر حوزه سلامت بخش امامزاده عبدالله که دغدغه ومورد نیاز جدی مردم این بخش است، شناسایی وبرای اجرا برنامه ریزی خواهد شد.

وی با بیان اینکه مجمع خیرین سلامت در بخش امامزاده عبدالله در راستای تحقق اهداف تعریف شده با پشتوانه حمایت خیرین فعال شد، ابرازامیدواری کرد، این مجمع یکی از نهادهای مردمی در موضوع بهداشت و درمان با رعایت کامل قانون در خدمت جامعه فعالیت دارد و همه اقشار جامعه می‌توانند عضو مجمع خیرین سلامت شوند.

بخش امامزاده عبداله با بیش از ۲۵ هزار نفرجمعیت یکی از پنج بخش درحوزه شهرستان آمل است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *