مجمع خیرین سلامت استان فارس، ۶۴ پروژه بهداشتی در شهرستان‌های استان و۳ طرح بزرگ بیمارستانی را درشیراز در دست اجرا دارد.

 

اجرای ۶۴ طرح بهداشتی خیر ساز در فارسبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان، در نشست آنلاین با اصحاب رسانه گفت: ۲۰ درصد از این پروژه‌ها که بیشتر طرح‌های سنگین بیمارستانی و یا توسعه بیمارستان‌ها و‌مراکز است در شهر شیراز قرار دارد.
دکتر رامجردی افزود: پروژه بیمارستان رسول اعظم با ۳۰۰ تخت در منطقه محروم شهرشیراز با ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی در حال  ساخت است که برای تکمیل  ساختمان آن به ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
به گفته دکتر رامجردی، اقامتگاه مرکزی همراه بیمار یکی دیگر از این پروژه ها است که در ۹ طبقه و با ظرفیت پذیرش ۱۴۰ همراه بیمار است و برای اتمام آن، به ۱۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
وی گفت: پروژه بیمارستان سرطان جنوب و توسعه بیمارستان کوثر هم از جمله پروژه‌های عظیمی است که برای تکمیل آن‌ها به حمایت خیران نیازمندیم.
مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان، در ادامه به جذب ۴۹ میلیارد تومانی کمک‌های خیران استان در قالب ۳۳ تفاهم نامه از ابتدای امسال تاکنون اشاره کرد و‌گفت: این مجمع در مدت خدمت خود تاکنون توانسته ساخت بیش از ۷۵۰ پروژه خیرساز با اعتباری افزون بر ۳ هزار میلیارد تومان را در استان طراحی کند و به اتمام برساند.
وی گفت: برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام خیر ساز در استان همچنان نیازمند کمک و مساعدت خیران هستیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *