همت‌بلند مادر شهید در تهیه تجهیزات پزشکی بیمارستان‌های ملایر

 رئیس مجمع خیرین سلامت ملایر گفت: سه دستگاه مانیتور علائم حیاتی توسط خیر گرانقدر «پروین خرمی‌ملایری» به نیابت از شهید سرافراز «محمدحسن سنجری» و شادروان «فتحعلی سنجری» به ارزش ۱۳۹ میلیون تومان به بیمارستان‌های مهر و امام حسین(ع) اهدا شد.

دکتر عباس آذرهمایون در گفت‌وگو با ایسنا، از واریز مبلغ ۴۹ میلیون تومان برای کمک به بیماران سخت درمان طی یک ماه گذشته خبر داد و اظهار کرد: در مردادماه مبلغ یک میلیون و ۵۴۰ هزار تومان توسط خیرین ملایری به حساب مجمع خیرین واریز شده است که با صلاحدید مجمع صرف امور خیر شد.

آذرهمایون ادامه داد: همچنین چهار میلیون تومان برای ذبح گوسفند، ۶۱۰ هزار تومان برای سبد کالا، ۵۰۰ هزار تومان برای تهیه دارو و ۲۰۰ هزار تومان از محل قلک ها جمع آوری و صرف امور خیر شد.

وی با اشاره به جمع آوری مبلغ ۷.۵ میلیون تومان در جشنواره غذا شهر زنگنه، بیان کرد: مبلغ ۲۸۷ میلیون تومان نیز در سومین جشنواره غذا که تیر ماه سال جاری به نفع بیماران سرطانی در پارک سیفیه ملایر برگزار شد، جمع آوری شد.

آذرهمایون با اشاره به عملکرد واحد مددکاری مجمع طی یک ماه اخیر خاطرنشان کرد: از ۴۳۶ مراجعه کننده به واحد مددکاری در مردادماه، شش پرونده برای بیماران سرطانی و صعب العلاج  تشکیل شده است.

وی پرداخت کمک هزینه پرتودرمانی به هفت بیمار سرطانی به مبلغ ۱۹ میلیون تومان و پرداخت کمک هزینه ایاب و ذهاب چهار بیمار نیازمند به مراکز درمانی به مبلغ دو میلیون تومان را از دیگر اقدامات واحد مددکاری برشمرد و افزود: همچنین دو میلیون تومان به عنوان کمک هزینه پرداخت هزینه دارو به بیماران نیازمند پرداخت شد.

رئیس مجمع خیرین سلامت ملایر از توزیع وسایل کمک توانبخشی شامل اکسیژن ساز، کپسول اکسیژن، ویلچر، تشک مواج، ساکشن و تخت بیمارستانی به ۶۴  نفر به صورت امانی خبر داد و گفت: به سه بیمار نیازمند تسهیلات وام قرض الحسنه به مبلغ ۲۰ میلیون تومان پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: همچنین ۲۵ بسته گوشت گرم، ۲۲۰ پرس غذا گرم و ۱۵ بسته سبد غذایی به ارزش پنج میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به مناسبت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی بین بیماران نیازمند توزیع شد.

آذرهمایون تحویل یک دستگاه کولر به ارزش دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به یک خانواده بیمار نیازمند، تحویل یک دستگاه پنکه پایه بلند به ارزش دو میلیون تومان به یک خانواده بیمار نیازمند و معرفی پنج بیمار نیازمند به مراکز درمانی و بیمارستانی را از دیگر اقدامات واحد مددکاری مجمع خیرین برشمرد.

وی با اشاره به برگزاری جلسه تقدیر و تشکر از خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار گفت: سه دستگاه مانیتور علائم حیاتی توسط خیر گرانقدر «پروین خرمی ملایری» به نیابت از شهید سرافراز «محمدحسن سنجری و شادروان فتحعلی سنجری» به ارزش ۱۳۹ میلیون تومان به بیمارستان های مهر و امام حسین(ع) اهدا شد.

آذرهمایون از اهدای یک عدد کولر توسط خیر بزرگوار «معصومه عبدلی» خبر داد و افزود: همچنین یک عدد واکر و یک جفت عصای دستی توسط خیر بزرگوار «فاطمه قاسمی» اهداء شد.

رئیس مجمع خیرین سلامت ملایر بیان کرد: یک عدد کلمن، دو عدد پارچ و شش عدد لیوان توسط خیر بزرگوار آقای موسوی و یک عدد ویلچیر و یک عدد تشک مواج توسط «افسانه ملکی» به نیابت از مرحوم «عباس حاتمی» به ارزش چهار میلیون تومان در مرداد ماه اهدا شد.

وی در ادامه با اشاره به انجام خدمات پرستاری رایگان در منزل بیماران نیازمند در ماه گذشته گفت: این خدمات شامل ویزیت بیمار قطع نخاع و زخم بسترو هماهنگی و انتقال به بیمارستان بعثت همدان، تعویض پانسمان بیمار زخم بستر توسط «ابراهیم بختیاری» و «کمیل مالمیر» و ویزیت بیمار زخم بستر توسط «ابراهیم بختیاری» و انتقال به بیمارستان امام حسین(ع) است.

آذرهمایون یادآور شد: در ماه گذشته شش کارت اهداء عضو و ۱۵ مورد ثبت نام در سایت اهداء عضو در سطح شهرستان داشتیم.

انتهای پیام

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *