۱۶۰ میلیارد ریال برای توسعه بیمارستان آیت‌الله خوانساری اراک هزینه شد

بزرگنمایی تصویر

 

«آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی» روز شنبه در نشست هم اندیشی مجمع خیرین سلامت افزود: مرحله دوم بیمارستان آیت‌الله خوانساری در کمترین زمان و کمترین هزینه و با کیفیت قابل قبول برای ارایه خدمات تخصصی به بیماران ساخته شده است.

وی اظهار داشت: مرحله دوم بیمارستان آیت‌الله خوانساری با ۹۶ تخت بستری در ۱۸ ماه ساخته شد که کار بزرگ و از افتخارات حوزه درمان در استان مرکزی است.

امام جمعه اراک گفت: قبل از ساخت مرحله دوم، بیماران برای دریافت خدمات بهداشتی و درمان مجبور بودند در راهروهای بیماران سرگردان باشند که اکنون با بهترین کیفیت خدمات دریافت می‌کنند.

آیت الله دری نجف آبادی افزود: مرحله سوم این بیمارستان با کمک و همت خیران نیک اندیش در اسرع وقت با پنج اتاق عمل آماده خواهد شد.

وی اظهار داشت: بیمارستان آیت الله خوانسازی به بیماران مبتلا به سرطان خدمات تخصصی ارایه می کند و انتظار از این مجموعه بالا است بنابراین باید سطح خدمات افزایش یابد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: پیش‌بینی می‌شود مرحلهه سوم بیمارستان آیت‌الله خوانساری حداکثر تا سه ماه آینده به بهره‌برداری برسد.

آیت الله دری نجف آبادی افزود: صنایع استان باید در راستای مسئولیت اجتماعی خود نسبت به حمایت از طرح‌های درمانی حمایت ویژه داشته باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *