خیرین سلامت در ساخت پایگاه انتقال خون ازنا سنگ تمام گذاشتند

ایسنا/لرستان مدیرکل انتقال خون لرستان گفت: خیرین سلامت در ساخت پایگاه انتقال خون ازنا سنگ تمام گذاشتند.

علی سوری در حاشیه بازدید از روند پیشرفت فیزیکی ساختمان پایگاه انتقال خون ازنا، اظهار کرد: خیرین سلامت شهرستان آستین همت را برای ساخت پایگاه انتقال خون در این شهرستان بالا زدند.

وی  با اشاره به اهمیت استفاده از ظرفیت خیرین در عرصه سلامت بیان کرد: کارهای خیر و عام‌المنفعه باقیات‌صالحاتی برای افراد خواهد بود و بهترین کارهای خیر، کارهای ماندگار است.

سوری مجمع خیرین سلامت را نهادی در کنار برنامه‌های دولت در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان دانست و خاطرنشان کرد: مجمع خیرین سلامت در کنار برنامه‌های دولت با تکیه بر همکاری و همیاری مردم در جهت ارتقا سطح سلامت جامعه گام برمی‌دارد.

مدیرکل انتقال خون لرستان تصریح کرد: مراکز انتقال خون به‌عنوان مراکز حیاتی برای سلامت مردم به‌ویژه بیماران نیازمند به خون، نیازمند ارتقاء و بهبود است و ورود خیرین در این بخش می‌تواند در توسعه و بهبود آن بسیار تأثیرگذار باشد.

وی اضافه کرد: با کمک خیرین سلامت ساختمان قدیمی مرکز بهداشت خاتم‌الانبیاء شهرستان ازنا جهت راه‌اندازی پایگاه ثابت انتقال خون در این شهرستان در حال بازسازی است که پس از تکمیل توسط اداره‌کل انتقال خون تجهیز و به‌زودی راه‌اندازی می‌شود.

سوری با بیان اینکه خیرین سلامت در ساخت پایگاه انتقال خون ازنا سنگ تمام گذاشتند، افزود: راه‌اندازی پایگاه انتقال خون در شهرستان ازنا از خواسته‌های به‌حق مردم این شهرستان است که در محل مرکز جامع سلامت خاتم‌الانبیاء این شهرستان به‌زودی راه‌اندازی می‌شود.

انتهای پیام

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *