تفاهم نامه تامین اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریالی خرید دستگاه MRI بیمارستان شهدای نی ریز صبح امروز با حضور محسن مصطفی پور مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر، داور آل داود رئیس شبکه بهداشت و درمان نی ریز، فرهاد طهماسبی نماینده مردم نی ریز، استهبان و بختگان در مجلس شورای اسلامی، مختار یوسفی فرماندار نی ریز و حجت شفیعی رئیس مجمع خیرین سلامت نی ریز در فرمانداری این شهرستان امضا شدبه گزارش نبض بازار به نقل از روابط عمومی مجتمع فولاد غدیر نی ریز، در جلسه امضای این تفاهم نامه، آل داود رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نی ریز با اشاره به مشکلات مردم در حوزه درمان، خرید دستگاه MRI را مهمترین نیاز مردم شهرستان عنوان کرد و اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام شده و لطف فولاد غدیر نی ریز این اتفاق برای ما محقق شده است.

در ادامه فرهاد طهماسبی ضمن تقدیر از اقدامات مجتمع فولاد غدیر نی ریز در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی، تامین هزینه خرید دستگاه MRI را اقدامی آینده ساز و بینظیر عنوان کرد و افزود: از طرف مردم نی ریز و شهرستان‌های همجوار از این حرکت دکتر مصطفی پور تشکر و قدردانی می‌کنم.

وی با اشاره به پیشرفت قابل توجه پروژه‌های در حال اجرای مجتمع فولاد غدیر افزود: در دوره مدیریت دکتر مصطفی پور فولادسازی دوباره روی ریل ساخت قرار گرفت که احیاء این پروژه بیشتر شبیه معجزه بود. نفع همه پروژه‌های مجتمع فولاد غدیر نی ریز قطعا به مردم شهرستان خواهد رسید.

محسن مصطفی پور در این جلسه از تامین هزینه خرید دستگاه MRI به عنوان گام پنجم تحقق آرمان‌های مجتمع فولاد غدیر در جهت پیشرفت و توسعه پایدار شهرستان یاد کرد.

وی همدلی بین مسئولین شهرستان را مهمترین انگیزه این مجتمع برای اقدامات بیشتر در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی عنوان کرد و اظهار داشت: باید دست به دست هم دهیم تا نام منطقه محروم از نی ریز برداشته شود. مجتمع فولاد غدیر نی ریز آمادگی را دارد بلافاصله این پرداخت صورت پذیرد و در کوتاهترین زمان ممکن دستگاه MRI وارد منطقه شود تا موجب ایجاد بارقه امید و طیب خاطر برای مردم باشد که مسئولین به فکر آن‌ها هستند.

مختار یوسفی فرماندار نی ریز با اشاره به همدلی ایجاد شده بین مسئولین شهرستان، تبدیل نی ریز به یک شهرستان صنعتی را مهمترین هدف مسئولین عنوان کرد و افزود: در این مسیر قطعا راه سخت و دشوار است. مدیری در این راه موفق است که با تدبیر و عقل و درایت و به دور از سیاسی کاری از این موانع در راه رشد شهرستان استفاده کند.

وی در پایان افزود: نی ریز، شهرستان بزرگی است و مردم نی ریز هم مردم بزرگواری هستند. شهر بزرگ مدیران بزرگ می‌خواهد. برای رقم زدن طلایی‌ترین دوران تاریخ نی ریز با همدلی و همکاری مسیر را برای رشد و توسعه این شهرستان آماده کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *