مرکز جامع سلامت خیرگو طی ۱۸ ماه احداث می شود

لامرد- فرماندار لامرد از احداث مرکز جامع سلامت خیرساز شهر خیرگو توسط خیرین این شهرستان در بازه زمانی ۱۸ ماه خبر داد.

اسماعیل رستگار در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه مرکز جامع سلامت خیرگو طی تفاهم نامه‌ای که در سال ۹۵ بسته شده بود بنا به دلایلی متوقف شده بود از پیشرفت فیزیکی این پروژه تا به امروز ۳۰ درصد، پیشرفت فیزیکی دارد.

وی افزود: با پیگیری های صورت گرفته از سوی متولیان و مسئولان این پروژه با رایزنی‌های انجام شده با خیرین نیک اندیش لامردی عملیات اجرایی این مرکز درمانی بهداشتی با جدیت تمام دنبال می‌شود.

فرماندار لامرد تاکید کرد: این تفاهم نامه فی مابین شبکه بهداشت لامرد، مجمع خیرین سلامت دانشکده علوم پزشکی شیراز و خیر نیک سرشت حاج عبدالله قنبری بسته شده که تمامی هزینه‌های ساخت این مجموعه را پرداخت نماید.

رستگار خاطرنشان کرد: قرار است این مجموعه بهداشتی، درمانی طی ۱۸ ماه توسط این خیر بومی ساخته، و کارهای ساختمانی، تاسیساتی و محوطه سازی را به اتمام برساند.

او اعلام کرد: طی تفاهم نامه‌ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان موظف به تأمین نیرو برای این مرکز شده است.

رئیس شورای سلامت لامرد با بیان اینکه همه مسئولین موظف به خدمات رسانی به مردم شریف شهرستان هستند، یادآور شد: در راستای خدمات رسانی بهینه و همچنین شتاب توسعه بخش تازه تأسیس شده خیرگو، این مرکز جامع سلامت توسط خیر حاج عبدالله قنبری ساخته می‌شود.

وی ضمن قدردانی از مشارکت این خیر نیک سرشت لامردی در این طرح بهداشتی، زیربنای این مرکز را ۷۰۰ متر مربع عنوان کرد و گفت: طبق قولی که توسط خیر پروژه داده شده، تمام تلاشمان بر این است که هر چه سریع‌تر این مجموعه سلامتی را به بهره برداری برسانیم.

کد خبر 5490372

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *