بزرگى بایدت بخشندگى کن/ بانوی با سخاوت و خیر شیرازی، سبک بال به سوی نور پر کشید

 

 

 

 

هیات مدیره مجمع خیرین سلامت فارس در منزل مهندس رحیم پور، برای نکوداشت یاد و نام مرحومه پروین حسن‌شاهی، خیر حوزه سلامت استان فارس در آستانه چهلمین روز درگذشت وی حضور یافتند.

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، هیات مدیره مجمع خیرین تامین سلامت فارس با حضور در منزل مرحومه پروین حسن شاهی، ضمن تسلیت به همسر و خانواده ایشان، یاد و خاطره وی که از خیرین عرصه سلامت استان بود را گرامی داشتند.

در این دیدار، همسر آن مرحومه که خود نیز از خیرین برگزیده سلامت استان می باشد، گفت: همسرم همیشه مشوق من در انجام امور خیر بود و در بسیاری از کارهای خیر مرا همراهی می‌کرد تا اینکه در سفری که به مشهد مقدس داشتیم به من گفت من دیگر نمی خواهم در کارهای خیر فقط همراه شما باشم و بعد از برگشتن به شیراز، منزل خود را اهدا نمود.

رحیم پور در ادامه بیان کرد: مرحومه حسن شاهی، به تبع نیت و روحیه نیکوکاری که داشت، تنها دارایی خود را که منزل مسکونی اش بود به عرصه سلامت اهدا کرد و سبک بال به سوی پرورگار خود پر کشید.

شایان ذکر است که منزل اهدایی مرحومه پروین حسن شاهی، ساختمانی دو طبقه‌ واقع در خیابان قصرالدشت شیراز است.

کریمان را خدای مهربان درمانده نگذارد

در جلسه نکوداشت مرحومه پروین حسن شاهی که با حضور خانواده بزرگوار و خیر آن مرحومه برگزار شد، هیات مدیره مجمع خیرین تامین سلامت فارس، از مهندس رحیم پور، همسر مرحومه پروین حسن شاهی نیز تقدیر به عمل آوردند.

گفتنی است که از کارهای خیر مهندس رحیم پور، می توان به مشاوره و همکاری مداوم با مجمع خیرین تامین سلامت فارس، تامین بخشی از هزینه ی ساخت درمانگاه بیمارستان قلب کوثر، صلح سه قطعه زمین و اهدای امتیاز دو آپارتمان به عرصه سلامت استان اشاره کرد.

انتهای پیام/ن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *