تهیه یک دستگاه الکتروکوتر جراحی با مشارکت خیران سلامت کاشانی

رئیس اداره سازمان‌های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از خرید یک دستگاه الکتروکوتر جراحی به ارزش ۷۶۵ میلیون و ۶۱۶ هزار ریال برای اتاق عمل مرکز آموزشی درمانی شهید دکتر بهشتی خبر داد.

فاطمه عطوف در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: هزینه خرید این دستگاه، از مبالغ نقدی که توسط خیرین سلامت به حساب مشارکت‌های مردمی دانشگاه واریز شده بود، تأمین شد.

وی تصریح کرد: این دستگاه جراحی الکتریکی جهت ایجاد برش و جلوگیری از خونریزی در اتاق عمل کاربرد وسیعی دارد؛ به نحوی که در خونریزی‌ها برای ایجاد لخته، بریدن و شکافتن بافت‌ها و نابود نمودن بافت به روش سوزاندن کاربرد دارد.

رئیس اداره سازمان‌های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی کاشان در خصوص راه‌های ارتباطی با این اداره گفت: شماره تلفن ۲۵ -۵۵۴۴۳۰۲۲ داخلی (۳۲۴-۳۴۸) آماده دریافت نظرات خیران است و خیران برای اهدای کمک‌های خود به بیماران می‌توانند در ساعات اداری با شماره مذکور تماس بگیرند و یا به آدرس این اداره واقع در ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، میدان ۱۵ خرداد ابتدای – خیابان اباذر مراجعه کنند.

وی ادامه داد: همچنین خیران می‌توانند هدایای نقدی خود را از طریق مبادی زیر به حساب اداره سازمان‌های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه واریز کنند.
شماره کارت :۵۸۹۴۶۳۷۰۰۰۱۰۷۱۰۹
شماره شبا: IR۰۲۰۱۳۰۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۶۱۱۹۵۷۵۳
شماره حساب :۶۱۱۹۵۷۵۳ نزد بانک رفاه شعبه مرکزی کاشان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *