• مرکز واکسیناسیون توسط مجمع خیرین سلامت در لرستان راه‌اندازی شود

گروه استان‌ها- نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: مجمع خیرین سلامت استان جهت تسریع در امر واکسیناسیون مرکزی را برای تزریق واکسن راه‌اندازی کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آبادحجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی ظهر امروز در دیدار با مجمع خیرین سلامت استان لرستان که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد با بیان اینکه سلامت و امنیت دو نعمت هستند که انسان از آنها غافل است اظهار داشت: سلامت یک تاج بر سر افراد سالم است که افراد بیمار این تاج را می‌بینند.

وی با بیان اینکه خداوند انسان‌های نیکوکار را دوست دارد افزود: قله نیکوکاری  توجه به نعمت‌های است که دچار اختلال شده است.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد : اقدامات خیرین سلامت که به واسطه محبت، دوستی و خالصانه انجام می‌دهند در حقیقت خدمت به خداوند است و اینگونه خدمت‌های شفا بخش توفیقی است که نصیب افراد خاصی می‌شود.

وی بیان کرد: اعضای مجمع خیرین سلامت استان سرمایه‌های معنوی و مورد اعتماد مردم هستند و با توجه به سرمایه‌های معنوی که دارند اقدام به انجام کارهای معنوی و ماندگار می‌شوند.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: مردم استان لرستان نیز علی‌رغم مشکلات معیشتی که دارند ولی همواره در انجام امور خیر پای کار و در کنار خیرین هستند.

وی با بیان اینکه استان لرستان دارای نعمت‌های مادی و معنوی فراوان است تصریح کرد: امیدواریم در تغییر و تحولات پیش رو  استان وضعیت مردم  بهتر شود چرا که این بهتر شدن به طور یقین بر کمیت و کیفیت کار خیرین تاثیر دارد.

بیشتر بخوانید

نماینده ولی فقیه  در لرستان خاطر نشان کرد: مجمع خیرین سلامت استان جهت تسریع در امر واکسیناسیون با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و استفاده از ظرفیت دانشجویان پزشکی این دانشگاه  مرکزی را برای تزریق واکسن راه‌اندازی کند.

انتهای پیام/645/ی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *