کمک یک میلیارد ریالی نیکوکاران اسفراینی برای خرید تجهیزات پزشکی

 مدیر عامل مجمع خیرین سلامت اسفراین گفت: نیکوکاران این شهرستان خراسان شمالی در ۲ هفته گذشته یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برای خرید تجهیزات درمانی بیماران کرونایی کمک کردند.

علی اصغر یحیی آبادی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: حدود۵۰۰ میلیون ریال از این کمک ها برای خرید هفت کپسول اکسیژن ۴۰ لیتری و پنج کپسول ۱۰ لیتری پرداخت شد.

  وی افزود: نیکوکاران همچنین چهار کپسول اکسیژن به ارزش ۱۰۰ میلیون ریال به مجمع خیرین سلامت برای استفاده به صورت امانتی بیماران نیازمند کرونایی بستری در  منزل اهدا کردند.

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت اسفراین از مشارکت ۱۰۰ میلیون ریالی شهروندان در پویش نذر سلامت که در دهه اول محرم اجرا شد خبر داد و گفت: کمک های حاصل از این پویش به خرید تجهیزات درمانی برای بیمارستان امام خمینی ( ره) هزینه می شود.

 یحیی آبادی در ادامه با اشاره به کمک ۴۰۰ میلیون ریال صنایع اسفراین  برای تجهیز مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در جوار مجتمع آموزش فنی و مهندسی گفت: این اقدام‌خیرخواهانه صنایع سبب سرعت و کیفیت بخشی به روند واکسیناسیون در شهرستان‌ شده است.

 مدیرعامل مجمع خیرین سلامت اسفراین با قدردانی از  همراهی نیکوکاران با این مجمع  از مردم  خواست: با توجه به وضعیت کرونا در شهرستان  هزینه های غیرضروری مراسمات خود را برای کمک به درمان بیماران کرونایی نیازمند و خرید تهیه تجهیزات مورد نیاز بیمارستان شهرستان به سمت این مجمع سوق دهند.

وی افزود: نیکوکران می توانند کمک های خود را به شماره حساب ۶۱۰۴۳۳۷۸۵۰۲۴۸۳۵۰
بانک ملت و یا شماره حساب۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۱۳۶۸۹۷ بانک صادرات به نام مجمع خیرین سلامت واریز کنند.

شهرستان ۱۲۰ هزار نفری اسفراین در ۶۰ کیلومتری جنوب شرقی بجنورد از ۱۲ تیرماه در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد و در هفته جاری با افزایش شمار بیماران کرونایی ظرفیت بخش مراقبت های ویژه بیمارستان این شهرستان تمکیل شده از بخش رزرو برای خدمات دهی بیماران استفاده می کند .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *