تهیه ۱۲۲ کپسول اکسیژن برای بیماران نیازمند کرونایی ملایر

 رئیس مجمع خیرین سلامت ملایر از تهیه ۱۲۲ کپسول اکسیژن برای استفاده بیماران نیازمند کرونایی خبر داد و گفت: طی ماه گذشته ۸۳ میلیون تومان برای کمک به بیماران سرطانی نیازمند توسط خیرین واریز شد.

دکتر عباس آذرهمایون در گفت‌وگو با ایسنا، به اقدامات مجمع خیرین در اردیبهشت ماه اشاره و اظهار کرد: واریز هفت میلیون و ۶۰۰ هزار تومان برای ذبح گوسفند، واریز مبلغ ۱۰ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان برای تهیه سبد کالا، واریز مبلغ یک میلیون تومان برای ساخت و ساز پروژه، واریز مبلغ دو میلیون تومان برای خرید ویلچر و واریز مبلغ ۵۰۰ هزار تومان برای تهیه ملزومات پیشگیری از کرونا از جمله مساعدت های خیرین طی یک ماه گذشته بوده است.

وی با اشاره به مساعدت مالی خیرین به مبلغ ۲۹ میلیون تومان برای تهیه کپسول اکسیژن، مطرح کرد: ۸۳ میلیون تومان برای کمک به بیماران سرطانی نیازمند و امور خیر با صلاحدید مجمع و مبلغ ۲۱۲ میلیون تومان برای تهیه تجهیزات پزشکی و مانیتور پرتابل از طرف خیرین واریز شد.

وی واریز مبلغ یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را از جمله مشارکت های مربوط به صندوق صدقات و قلک ها در مدت یاد شده برشمرد و گفت: در اردیبهشت ماه از ۲۶۲ بیمار نیازمند مراجعه کننده، ۳۰ بیمار نیازمند به پزشک، آزمایشگاه و سونوگرافی معرفی شدند و مبلغ هفت میلیون تومان برای مساعدت بابت پرتودرمانی و شیمی درمانی به چهار بیمار پرداخت شد.

آذرهمایون ادامه داد: پرداخت کمک هزینه ایاب و ذهاب به سه بیمار نیازمند به مبلغ یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و پرداخت کمک های موردی به ۲۳ بیمار نیازمند به مبلغ سه میلیون و ۳۰۰ هزار تومان از دیگر اقدامات واحد مددکاری طی یک ماه گذشته است.

وی با بیان اینکه ۴۰ سهم گوشت گوسفندی از طرف خیرین در بین بیماران نیازمند توزیع شد، افزود: در طول ماه گذشته وسایل توانبخشی شامل ۱۲۲ کپسول اکسیژن، واکر، تشک مواج و ویلچر در اختیار ۱۳۸ بیمار نیازمند قرار گرفت و به سه بیمار نیازمند نیز ۱۲ میلیون تومان وام قرض الحسنه اعطاء شد.

رئیس مجمع خیرین سلامت ملایر خاطرنشان کرد: ۶۹ سهم گوشت نذری از طرف آقای مؤمنی و خانم ها باقری و سلیمانی و یک رأس گوسفند از طرف بیژن شهبازخانی اهداء و در بین بیماران نیازمند توزیع شد.

وی به اهدای ۷۹ بسته سبد کالا از طرف خانم ها رحیمی نژاد، آزیتا شعبانعلی، مهین فراهانی، الهام جابری، آقایان رضا سبزیان، مسعود کشکولی و مهران میرزایی اشاره و تصریح کرد: ۴۰ کیلوگرم برنج به نیابت از شادروان غلامرضا نوابی، ۱۲ عدد مرغ و تهیه مرغ به ارزش چهار میلیون تومان از طرف خیر دیگری در بین بیماران نیازمند توزیع شد.

آذرهمایون در ادامه به تهیه تجهیزات پزشکی طی یک ماه گذشته اشاره کرد و گفت: در ماه گذشته، ۱۹ دستگاه کپسول اکسیژن از طرف خیر نوجوان امیررضا مساوات، رزیتا روزبهانی، علی اسکندری کنجدر، حاج علی رضائی، اردشیر چگینی و نیز به نیابت از شادروانان حاج عین الله سهرابی، علی ابوترابی گودرزی، حاج حجت الله کاظمی و حاجیه خانم ربابه زنگنه، سیدمحمد موسوی مرویلی، حسن میرزایی و شهید حسین میرزایی و شهید حجت الله و رحمت الله سلطانی اهداء شد.

وی به تهیه یک دستگاه کپسول اکسیژن از محل مساعدت جمعی از خیرین اشاره و تأکید کرد: اهدای یک دستگاه کپسول اکسیژن و مانومتر به نیابت از شادروان حاج اسماعیل درخشان نیا، تهیه دو دستگاه پالس اکسی متر از محل مساعدت رزیتا روزبهانی، اهدای یک دستگاه سمعک به ارزش چهار میلیون تومان از طرف طلا روزبهانی به نیابت از امواتشان، اهدای یک دستگاه واکر تاشو به نیابت از شادروان رخشنده روزبهانی آقاجانی و شهید محمد رحیمی نژاد و اهدای شش دستگاه سمعک به نیابت از بهجت امید ملایری از دیگر اقدامات مجمع در اردیبهشت ماه است.

آذرهمایون از تهیه پنج دستگاه مانومتر و ۵۰ عدد ماسک کپسول اکسیژن برای بیماران نیازمند و اهدای یک دستگاه ویلچر به بیمارستان امام حسین(ع) به نیابت از شادروانان عاملی و موحدی خبر داد و یادآور شد: سه دستگاه ویلچر از طرف فاطمه حاتمی و مریم یارمحمد توسکی، یک دستگاه الکتروکوتر از طرف خانم خالقی کسبی و یک دستگاه مانومتر از طرف محمدرضا اسفندیاری تهیه و به بیمارستان امام حسین(ع) اهداء شد.

رئیس مجمع خیرین سلامت ملایر به پیشرفت ۷۵ درصدی پروژه خیرساز پایگاه سلامت آزادی با همت شادروانان نصرت الله شایگان و حاج حسن معراجی فر اشاره کرد و افزود: برگزاری مسابقه قرآن در ماه مبارک رمضان، تقدیر از فرهنگیان فعال عضو مجمع خیرین سلامت به مناسبت روز معلم و غبارروبی مزار اهداکنندگان عضو به مناسبت روز ملی اهدای عضو از اقدامات فرهنگی مجمع در ماه گذشته بوده است.

وی با بیان اینکه ۲۰۰۰ عدد ماسک برای استفاده دانش آموزان بی بضاعت به آموزش و پرورش شهرستان ملایر اهداء شد، گفت: بررسی وضعیت جسمی یک بیمار واقع در روستای نامیله توسط پرستاران خیر خانم ستاری و آقای موحدی از خدمات پرستاری مجمع در اردیبهشت ماه است.

انتهای پیام

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *