مساعدت ۵۰ میلیون تومانی خیرین سلامت ملایر به بیماران سرطانی

 رئیس مجمع خیرین سلامت شهرستان ملایر از واریز حدود ۵۰ میلیون تومان مساعدت مالی فعالان و خیرین حوزه سلامت به منظور مساعدت به بیماران سرطانی نیازمند و صرف در امور خیر با صلاحدید مجمع در فروردین ماه سال جاری خبر داد.

دکتر عباس آذرهمایون در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این خبر، افزود: از طرف خیّر حاجیه فاطمه خالقی کسبی برای خرید دستگاه الکترو کوتر جراحی اتاق عمل بیمارستان امام حسین(ع) مبلغ ۴۴ میلیون تومان به حساب مجمع خیرین سلامت ملایر واریز شد و به منظور تهیه کپسول اکسیژن از طرف خیرین ۳۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان مساعدت مالی صورت گرفت.

وی به واریز حدود سه میلیون تومان برای ذبح گوسفند، واریز یک میلیون ۴۰۰ هزار تومان برای تهیه سبد کالا و جمع آوری ۷۰۰ هزار تومان از طریق مشارکت های مربوط به صندوق صدقات، طی یک ماه گذشته اشاره کرد و گفت: به منظور تهیه تجهیزات پزشکی ۴۵ میلیون تومان جمع آوری شد.

رئیس مجمع خیرین سلامت ملایر با بیان اینکه در فروردین ماه ۲۴۲ بیمار نیازمند به واحد مددکاری مراجعه کردند، افزود: ۲۰ بیمار نیازمند به پزشک و آزمایشگاه و سونوگرافی معرفی شدند همچنین به چهار بیمار بابت پرتودرمانی و شیمی درمانی مبلغ شش میلیون تومان مساعدت شد.

آذرهمایون از پرداخت کمک هزینه ایاب و ذهاب به سه بیمار نیازمند به مبلغ یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و پرداخت های کمک موردی به ۲۲ بیماران نیازمند به مبلغ سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خبر داد و افزود: ماه گذشته  ۴۰ سهم گوشت گوسفندی از سوی خیرین در بین بیماران نیازمند توزیع شد.

وی بیان کرد: وسایل توانبخشی شامل کپسول اکسیژن، واکر، تشک مواج و ویلچر تهیه شد که ۸۶ مورد مربوط به تحویل کپسول اکسیژن به بیماران نیازمند کرونایی در اختیار ۹۴ بیمار نیازمند قرار گرفت همچنین به همت خیرین هشت بسته سبد غذایی، ۸۰ عدد مرغ و ۳۶ عدد شیر خشک در بین نوزادان خانواده های نیازمند توزیع شد.

آذرهمایون به اهدای پنج بسته ایزی لایف از طرف خیر خانم کرمی و توزیع ۱۰ بسته ایزی لایف در بین بیماران سرطانی نیازمند، اعطای وام قرض الحسنه به یک بیمار نیازمند به مبلغ پنج میلیون تومان، تهیه و اهدای دو دستگاه کپسول اکسیژن به نیابت از شادروان هاجر فراهانی و مرحوم رفیع بقالی، اهدای کمربند طبی از طرف خیر دکتر عاطفه ساریخانی به منظور استفاده بیماران نیازمند و تهیه دو دستگاه کپسول اکسیزن به نیابت از شادروان شاه صنم حمزه لوی اشاره کرد.

رئیس مجمع خیرین سلامت ملایر گفت: در طول ماه گذشته پنج دستگاه کپسول اکسیژن از محل مساعدت خیرین شامل عباسعلی کریم زاده و آرش ذبیحی، به نیابت از شادروانان محمد حسین کولیوند، شادروان ترنج احمدوند، معصومه کریم زاده و مریم معراجی فر به نیابت از شادروانان حسین و فاطمه حسنی تهیه شد.

وی به اهدای یک دستگاه به نیابت از شادروان عباس سلیمانی، اهدای دو دستگاه از طرف خیر ارجمند حاج سیداحمد محمدی، اهدای یک دستگاه کپسول اکسیژن ۱۰ لیتری به بیمارستان امام حسین(ع) به نیابت از شادروان فرشاد باقری و اهدای یک دستگاه کپسول از طرف خیر حاج ابوالقاسم خوش‌بین اشاره کرد.

آذرهمایون با بیان اینکه پروژه خیرساز پایگاه سلامت آزادی به همت خیرین زنده یاد نصرت الله شایگان و شادروان حاج حسن معراجی فر به عنوان اهداکننده زمین، ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت: فروردین ماه برگزاری مسابقه قرآن در ماه مبارک رمضان کلید خورد.

وی در پایان به تقدیر از خیر دکتر علی رضایی در راستای اهدای دستگاه نوار قلب به زندان ملایر، توزیع قلک در بین حامیان خردسال، برگزاری نشست کمیته مالی مجمع خیرین سلامت و بررسی مالی، نشست کمیته پرستاری باتوجه به شیوع کرونا و بررسی وضعیت جسمی بیمار(ش.موسعلی) در منزل بیمار واقع در خیابان ولی بخشی توسط مسئول کمیته پرستاری پرداخت.

انتهای پیام

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *