حجت‌‌الاسلام قاضی دزفولی با بیان اینکه مجمع خیرین سلامت دزفول از نظر فعالیت در امور خیریه در کشور سرآمد و موجب سرافرازی است گفت: این مجمع علی‌رغم فراز و نشیب‌های فراوان توانست با مدیریت صحیح و تدبیر موفق شود.
 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از دزفول، «حجت‌الاسلام سید محمدعلی قاضی دزفولی» امروز (دوشنبه ۲۳ فروردین) در دیدار با مجمع خیرین سلامت اظهار کرد: دزفول از جهت شرکت در امور خیر در کشور سرآمد و موجب سرافرازی است.

 

امام جمعه دزفول افزود: مجمع خیرین سلامت دزفول در قضیه کرونا نیز توانست وظیفه خود را به نحو احسن به انجام برساند و اخلاص و صمیمیت موجود، در کشور کم نظیر است.

 

وی مجمع خیرین سلامت دزفول را یکی از موفق‌ترین مجموعه‌های کشور دانست و تصریح کرد: علی‌رغم فراز و نشیب‌های فراوان در شهرستان، این مجمع توانست با مدیریت صحیح، تدبیر و سعه صدر آنها را پشت سر گذاشته و موفق عمل کند.

 

حجت‌الاسلام قاضی دزفولی تأکید کرد: فرصت‌ها مغتنم هستند از این رو باید از فرصت‌های موجود حداکثر بهره‌برداری را در جهت خدمت به مردم داشت و برای پیشرفت شهرستان گام‌های بلندی برداشت.

 

وی اضافه کرد: مرکز درمانی امام حسن مجتبی (ع) در شهرستان که توانسته مجوز بیمارستان را اخذ کند و دومین بیمارستان سرطانی در کشور است، نشان دهنده وجود خیرین در شهرستان بوده و موجب افتخار دزفول شده است.

 

امام جمعه دزفول خاطر نشان کر: هنوز ظرفیت‌های بیشتری در شهرستان وجود دارد و می‌توان با استفاده از آنها قدم‌های بلندتری برداشت و کار را توسعه داد.

 

شایان ذکر است، در این دیدار لوح تقدیر از سوی مجمع خیرین سلامت کشور به پاس خدمات مجمع خیریت سلامت شهرستان در عرصه سلامت در دوران شیوع بیماری کرونا به حجةالاسلام قاضی رئیس هیئت امنای مجمع خیرین سلامت شهرستان دزفول اهدا شد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *