مساعدت یک‌میلیارد ریالی یک خیر در ساخت پایگاه سلامت ملایر

 

رئیس مجمع خیرین شهرستان ملایر از مساعدت یک میلیارد و ۳۲۴ میلیون و ۶۲۰ هزار ریالی یک خیر در ساخت پایگاه سلامت این شهرستان خبر داد.

عباس آذرهمایون  با اشاره به مساعدت ۸۸۳ میلیون و ۷۵۵ هزار ریالی بیماران سرطانی نیازمند و انجام امور خیر طی ماه گذشته اظهار کرد: خیری در ساخت پروژه پایگاه سلامت آزادی شادروان حاج نصرت‌الله شایگان یک‌میلیارد و ۳۲۴میلیون و ۶۲۰ هزار ریال کمک داشت.

وی با اشاره به مساعدت مجمع خیرین سلامت در تهیه تجهیزات پزشکی به ارزش یک میلیارد و ۸۵۴میلیون و ۶۶۰ هزار ریال  گفت: ۱۰۰ میلیون ریال در تهیه کپسول اکسیژن مساعدت شد.

رئیس مجمع خیرین شهرستان ملایر با اشاره به واریزی در ذبح گوسفند از طرف خیرین به مبلغ ۶۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال یادآور شد: ۳۴۰ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال در تهیه سبدکالا مساعدت شد.

وی تعداد مراجعین ماه گذشته به امور مددکاری را ۲۶۷ بیمار نیازمند عنوان کرد و افزود: تعداد بیماران معرفی شده به پزشک و آزمایشگاه و سونوگرافی ۱۱ بیمار نیازمند بودند.

آذرهمایون از مساعدت ۶ بیمار در انجام پرتودرمانی، شیمی درمانی و بیماران نیازمند با هزینه ۱۲۹ میلیون ریالی خبر داد و گفت: ۲۰ میلیون ریال کمک هزینه ایاب و ذهاب ۴ بیمار برای انجام پرتودرمانی را داشتیم.

انتهای پیام/۸۹۰۲۶/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *