مساعدت‌ یک‌میلیارد و ۹۹۷ میلیون ریالی در همدان به ۴۶۱ بیمار
 
 
 
 
 
 
معاون امور مشارکت‌های مردمی مجمع خیرین سلامت استان همدان از جمع‌آوری ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان کمک مؤمنانه از ابتدای شیوع کرونا از سوی مجمع خیرین سلامت خبر داد.

 

 

حمید شاکری صفت، معاون امور مشارکت‌های مردمی مجمع خیرین سلامت استان همدان، در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، با اشاره به اینکه خیرین از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان کمک مؤمنانه به این مجمع ارائه کرده‌اند، اظهار کرد: از مبلغ کمک‌های مؤمنانه جمع‌آوری‌شده در مجمع دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برای خرید تجهیزات بیمارستانی و دو میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان نیز برای تهیه سبد غذایی و بهداشتی اختصاص یافته است.

وی ادامه داد: تجهیزات خریداری شده شامل کپسول اکسیژن‌ساز، تب‌سنج، دستگاه‌های موردنیاز اتاق سی‌سی‌یو و آی‌سی‌یو، اکسیمتر، گان، ماسک و… بوده است.

شاکری با اشاره به اینکه بیش از ۷۰ مرحله بسته معیشتی از ابتدای شیوع کرونا تاکنون بین نیازمندان توزیع شده است، افزود: هر سبد غذایی شامل برنج، روغن، مرغ، گوشت، مایع ضدعفونی‌کننده، ماسک و… بوده است به‌طوری‌که ارزش هر بسته معیشتی به ۳۵۰ هزار تومان می‌رسید.

وی در پایان گفت: مجمع خیرین سلامت در حال برنامه‌ریزی برای ارائه بسته معیشتی جدیدی در ۲۰ اسفندماه به مناسبت مبعث پیامبر(ص) است.

انتهای پیام

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *