۳ پروژه حوزه درمان در شهرستان سلسله افتتاح شد

الشتر- به مناسبت دهه فجر، ۳ پروژه حوزه درمان شهرستان سلسله با حضور مسئولان افتتاح و بهره برداری شد.

به گزارش خبرنگار مهر، امروز جمعه آئین بهره برداری از پروژه‌های درمانی شهرستان سلسله با حضور نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان، فرماندار سلسله و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

یحیی ابراهیمی نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی در این مراسم ضمن تبریک ایام الله دهه فجر با اشاره به نبود زیرساخت‌ها، آزمایشگاه مجهز و سی تی اسکن در شهرستان سلسله و کمبود متخصص عفونی در بیمارستان امام خمینی (ره) الشتر گفت: به دنبال این امر و شیوع ویروس کرونا، زیرساخت‌ها را با حداقل امکانات و در مدت کوتاه هم در سلسله و هم در دلفان تأمین کردیم.

وی با بیان اینکه سی تی اسکن شهرستان سلسله دارای بالاترین کیفیت است، تصریح کرد: شهر نورآباد دستگاه سی تی اسکن داشته اما تا قبل از عید سی تی اسکن این شهر ارتقا می‌یابد تا از اعزام بیماران به مرکز استان جلوگیری شود.

محمدرضا نیکبخت رئیس علوم پزشکی لرستان نیز در سخنانی با اشاره به اینکه امروز شاهد بهره برداری از سه پروژه مهم در حوزه سلامت هستیم، گفت: مرکز دیالیز الشتر با افزایش تعداد تخت‌های آن از ۴ تخت به ۹ تخت توسط خیر محترم خانم توانا راه اندازی شد.

وی با بیان اینکه سی تی اسکن ۳۲ اسلایس جدید با حمایت نماینده مردم و حوزه بهداشت و درمان راه اندازی شد و با راه اندازی آن دیگر نیاز به مراجعه کردن بیماران به مرکز استان نیست، تصریح کرد: آزمایشگاه با تجهیزات روز در بیمارستان امام خمینی (ره) الشتر نیز راه اندازی شد.

کد خبر 5139600

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *