مدیرعامل مجمع خیرین سلامت گلستان گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون خیرین ۲۰ میلیارد تومان برای مقابله با کرونا کمک کرده اند.

به گزارش از ، علی بزرگمهر مدیرعامل مجمع خیرین سلامت گلستان گفت: مجمع خیرین سلامت گلستان از پیک اول، دوم و در حال حاضر که در پیک سوم ویروس کرونا قرار داریم حدود ۲۰ میلیارد تومان برای خرید تجهیزات و وسایل پزشکی هزینه کرده است.
علی بزرگمهر افزود: دستگاه تنفس مصنوعی ( ونتیلاتور )، دستگاه های اکسیژن ساز ، پمپ اکسیژن، انواع ماسک، لباس های محافظتی برای کادر درمان از جمله تجهیزاتی است که در دوران شیوع ویروس منحوس کرونا به همت مجمع خیرین سلامت گلستان خریداری شده است.
بزرگمهر با بیان اینکه برای تامین بخشی دیگر از تجهیزات پزشکی دست یاری به سوی خیرین دراز می کنیم گفت: تخت های آی. سی. یو، مانیتور، پمپ سرنگ، تشک مواج از جمله دیگر تجهیزاتی است که باید برای تهیه آن اقدام کنیم.
او افزود: برخی از دستگاه های ونتیلاتور که از قبل تهیه شده بود به علت فرسودگی نیاز به تعمیرات دارد که از خیرین و مردم نوع دوست گلستان درخواست می کنم در این امر خیرخواهانه مشارکت کنند.
بزرگمهر گفت: خیرین و مردم نوع دوست گلستان برای مشارکت در تامین تجهیرات و نیاز های بخش بهداشت و درمان می توانند با دفتر مجمع به شماره ۳۲۴۸۰۵۳۸ تماس بگیرند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *