رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۱ طرح عمرانی توسط مجمع خیرین سلامت در استان در دست اجرا است.

 

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج، کیان دهراب پور رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت کهگیلویه و بویراحمد گفت: مجمع خیرین سلامت استان به عنوان مهمترین و فراگیرترین نهاد غیر دولتی کمک کار در عرصه سلامت از سال ۱۳۸۹ برای سازماندهی و جذب کمک‌های نقدی و غیر نقدی خیرین در عرصه بهداشت و درمان استان تشکیل شد.
دهراب پور با بیان اینکه تاکنون ۱۷ طرح خیر ساز در استان تکمیل و در اختیار دانشگاه علوم پزشکی استان قرار گرفته است افزود: مراکز جامع خدمات سلامت مادوان شهرستان بویراحمد، کریک شهرستان دنا، مرحوم بازی پور بوستان شهرستان باشت، مرحوم شکیبایی شهرستان گچساران و قلعه دختر شهرستان کهگیلویه از جمله این طرح ها است.
 
او با اشاره به اینکه ۱۱ طرح هم در حال اجرا است که برخی از آن‌ها تا پایان سال تکمیل و در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار می گیرد گفت: خانه بهداشت کاکان و همراه سرای بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج ، کلینیک دندانپزشکی گچساران، همراه سرای بیمارستان بی بی حکیمه، پایگاه سلامت شهر سوق، مرکز بیماران خاص یاسوج، مرکز پزشکی هسته‌ای مرکز استان از جمله این طرح ها است.
رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت استان افزود: تاکنون برای این طرح ها و خرید بعضی از تجهیزات مرتبط بیش از ۳۲۰ میلیارد ریال از کمک‌های نقدی خیرین هزینه شده است.
او گفت: در رابطه با پیشگیری و درمان کرونا هم از همان ابتدای اسفند ۹۸ بعضی تجهیزات از طرف مجمع خریداری و در اختیار بعضی از مراکز درمانی قرار گرفت.
 
دهراب پور بیان کرد: خیران می توانند کمک های نقدی خود را به شماره کارت ۵۸۹۴۶۳۱۵۰۰۱۴۰۰۱۷ به نام مشارکت‌های مردمی خیرین سلامت واریز کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *