مسوول مشارکت های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از مساعدت یک میلیارد و ۹۹۷ میلیون ریالی مجمع خیرین سلامت همدان به ۴۶۱ بیمار سخت درمان خبر داد.

حمید شاکری صفت در گفت وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به مساعدت مجمع خیرین سلامت از بیماران جدید طی مهرماه امسال اظهار کرد: در این مدت ۸۶ بیمار جدید به ما مراجعه کرده اند که به ۲۲ بیمار مساعدت شده و ۶۲ بیمار نیز راهنمایی شده اند.
وی با بیان اینکه ۶۷۲ میلیون ریال توانستیم به بیماران جدید مساعدت درمانی بلاعوض داشته باشیم گفت: به ۷۸ بیمار به مبلغ ۳۰۴ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال در قالب طرح “سخاوت” مساعدت شد.
مسوول مشارکت های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت از توزیع ۸۵ سبد کالا به ارزش ۲۰۵ میلیون ریال بین بیماران سخت درمان همدان خبر داد و افزود: تعداد بیماران مساعدت شده ۸۵ نفر بودند.
وی به توزیع ۳۰۴ سهم گوشت قربانی و مرغ بین ۲۴۰ نفر از بیماران به ارزش ۱۵۵ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال اشاره کرد و گفت: ۴۳۰ میلیون ریال وام قرض الحسنه به ۱۰ بیمار پرداخت شده است.
شاکری با بیان اینکه ۳۲۷ میلیون و ۷۹۵ هزار و ۴۱۳ ریال از مراکز درمانی برای ۲۴ بیمار تخفیف اخذ شد گفت: جمع مساعدت ها یک میلیارد و ۹۹۷ میلیون و ۴۹۵ هزار و ۴۱۳ ریال به ۴۶۱ نفر بوده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *