مجتمع آپارتمانی ۶ واحدی در خیابان حافظ شیراز، به‌همت خانواده نیک‌اندیش عرصه سلامت، مرحومه ناهید پوراکبر به عرصه سلامت استان فارس اهدا شد.

 

وی با اشاره به انعقاد این صلح‌نامه در مجمع خیرین تامین سلامت فارس گفت: نیک‌اندیش عرصه سلامت، مرحومه ناهید پور اکبر که کمتر از یک سال است، دعوت حق را لبیک گفته است، سال‌های متوالی به‌عنوان خیر برگزیده عرصه سلامت با حمایت از کارهای خیر فعال بوده است.

رامجردی، مشارکت در ساخت اقامتگاه مرکزی شیراز، کمک به راه‌اندازی و تجهیز بهداری ناجا، کمک به بیماران نیازمند، حمایت از بیماران مبتلا به سرطان و کمک به کاشت حلزون شنوایی برای کودکان ناشنوا را گوشه‌ای از اقدامات نوع دوستانه آن مرحومه برشمرد.

وی با اشاره به کمک‌های خانواده پور اکبر در راستای مبارزه با کرونا و همراهیشان با مجمع خیرین افزود: این خانواده نیکوکار، یک مجتمع آپارتمانی نیز با هدف بهره‌برداری به‌عنوان اقامتگاه همراه بیمار، به مجموعه سلامت استان اهدا کرده‌اند.

یادآور می‌شود، این ساختمان به نام مرحومه ناهید پوراکبر و همسر مرحومشان، کرامت‌الله افسری که او نیز از خیرین نامدار شیراز بوده است، نامگذاری می‌شود.

انتهای پیامبه گزارش ایكنا از فارس، علی‌اكبر رامجردی، مدیرعامل مجمع خیرین تأمین سلامت فارس امروز، 5 آبان‌ماه در جمع خبرنگاران از اهدای یك مجتمع آپارتمانی 6 واحدی به‌عنوان اقامتگاه بیمار واقع در خیابان حافظ شیراز از سوی خانواده نیك‌اندیش عرصه سلامت خبر داد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *