نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس با بیان اینکه همت بلند خیرین سلامت قابل تحسین است، گفت: مجمع خیرین سلامت از امکانات دولتی و ظرفیت های مردمی و خیرین استفاده کنند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت غلامرضا منتظری نماینده مردم گرگان وآق قلا در مجلس در بازدید از مرکز خدمات سلامت با اعضای مجمع خیرین سلامت استان گفتگو کرد.
در این دیدار اعضای مجمع گزارشی از عملکرد، ساخت و تجهیز مرکز و خدمت رسانی به مردم با کمترین هزینه ارائه دادند و اعلام کردند طی بازدیدی که از این مرکز از سوی مرکز بهداشت جهانی انجام شد این مرکز به عنوان پایلوت در جهت انجام آزمایش کرونا مورد تائید قرار گرفت.
در ادامه نماینده گرگان و آق قلا با بیان اینکه در این مدت کوتاه از حضورمان در مجلس شورای اسلامی بیشترین نشست های ما در حوزه سلامت و درمان بود و با پیگیری های فراوان مصوبات خوبی برای بهداشت و درمان استان گلستان به ارمغان داشت از جمله بیمارستان جنرال و کودکان طالقانی و آل جلیل آق قلا.
وی از تلاش مجمع خیرین سلامت بخاطر رشد و توسعه مکان های بهداشتی و درمانی تشکر کرد و از مجمع درخواست کرد برنامه خود را در افق ۱۴۰۴ تهیه نمایند و بر اساس این سند از امکانات دولتی و ظرفیت های مردمی و خیرین استفاده گردد./

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *