سلامت

مجمع خیرین سلامت کاشان به منظور ترغیب و تشویق خیرین در توسعه اماکن بهداشتی، درمانی و تجهیز بیمارستان ها همه ساله یک روز را برای تقدیر از آنان اختصاص دهد 

به گزارش خبرنگارخبرگزاری حوزه درکاشان آیت الله عباسعلی سلیمانی، امروز سه شنبه ۲۵ شهریور در دیدار انجمن خیرین سلامت و رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با تقدیر از تلاش های خیرین، گفت: خیرین سلامت نقش انگیزه آفرینی هم دارند.

وی، به پیشتازی خیرین کاشان در ساخت اماکن درمانی و بهداشتی اشاره کرد و با رائه پیشنهاد تجلیل از جوان ترین خیر سلامت، افزود: انجمن خیرین سلامت کاشان به منظور ترغیب و تشویق خیرین در توسعه اماکن  بهداشتی، درمانی و تجهیز بیمارستان ها همه ساله یک روز را برای تقدیر از آنان اختصاص دهد .

نماینده ولی فقیه در کاشان ادامه داد: انجمن خیرین سلامت با اولویت بندی و نیازسنجی نسبت به اجرای طرح ها در شهرها و روستاهای محروم تلاش بیشتری به عمل آورد و از پراکنده کاری جلوگیری کند.

 دکتر نیکزاد، مسئول خیرین سلامت کاشا نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از فعالیت ها، گفت: ۹۰ درصد پروژه های سلامت کاشان با مشارکت خیرین انجام شده است

وی با بیان اینکه  ازسال ۸۷  تاکنون بیش از ۵۵ پروژه بهداشتی و درمانی با کمک خیرین در منطقه کاشان اجرا شده است، افزود: ۸۰ درصد این پروژه  ها به بهره برداری رسیده و مابقی بزودی به اتمام می رسد .

نیکزاد  در پایان به کمک خیرین کاشان در خرید تجهیزات بهداشتی و درمانی ایام کرونا اشاره کرد و گفت: ۱۷ میلیارد تومان از ۷۰ میلیارد تومان کمک خیرین کشور در جهت مباره با ویروس کرونا را خیرین  منطقه کاشان پرداخت کرده اند.

انتهای پیام

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *