توزیع ۶۰ سبدغذایی بین خانواده‌های زیر پوشش مجمع خیرین سلامت

 

مسوول مشارکت‌های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از توزیع ۶۰ سبد غذایی بین خانواده‌های زیر پوشش این مجمع خبر داد.

حمید شاکری‌صفت  در گفت‌وگو با خبرنگار فارس  از توزیع ۶۰ سبد  غذایی بین خانواده‌های زیر پوشش مجمع خیرین سلامت خبر داد و گفت: این اقلام در قالب طرح “طعم مهربانی” در ایام عزاداری سید و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین(ع) توزیع شد.

وی ارزش هر بسته سبد غذایی را ۳۰۰ هزار تومان عنوان کرد و با بیان اینکه ۱۸ میلیون تومان برای تهیه این اقلام هزینه شده است گفت: اقلام غذایی شامل گوشت گرم گوسفندی، برنج مرغوب ایرانی، روغن مایع، رشته پلویی، خرمای مرغوب، آب میوه و شیر پاستوریزه و مواد بهداشتی بود.

 مسوول مشارکت‌های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با بیان اینکه شماره کارت بانکی مجمع خیرین سلامت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۲۸۰۹۶ است و خیرین می‌توانند از این طریق به بیماران کمک کنند گفت: شماره ۰۸۱۳۸۲۵۴۱۰۷ پاسخگوی مردم نیک‌اندیش است ضمن اینکه مردم می‌توانند با مراجعه به مجمع خیرین سلامت نیز کمک‌هایی به نیازمندان داشته باشند.

وی ضمن قدردانی از همکاری نیکوکاران و مردم با مجمع خیرین سلامت همدان گفت: دستگیری از دردمندان و کمک عالمانه در جهت سلامت جامعه نزد خداوند منان بی اجر نخواهد ماند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *