مسوول امور مشارکت های مردمی مجمع خیرین سلامت همدان از مساعدت ۸۷۰ میلیون ریالی به بیماران سخت درمان همدان خبر داد.

حمید شاکری صفت امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در همدان از برگزاری دویست و چهارمین جلسه شورای مددکاری و مشاوره مجمع خیرین سلامت همدان خبر داد و اظهار کرد: این حلسه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد و در آن پرونده ۱۵ بیمار بررسی شد.
وی با اشاره به مساعدت بلاعوض ۱۹۰ میلیون ریالی مجمع خیرین سلامت همدان به بیماران افزود: ۴۲۰ میلیون ریال وام قرض الحسنه در اختیار بیماران قرار می گیرد.
مسوول امور مشارکت های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با بیان اینکه ۲۷۰ میلیون ریال از سایر مراکز برای این بیماران تخفیف گرفته شد خاطرنشان کرد: در این جلسه تصویب شد دو بیمار زیرپوشش طرح «سخاوت» و دو بیمار نیز زیر پوشش «طرح مهربانی» قرار گیرد.
وی با اشاره به اینکه در مجموع ۸۷۰ میلیون ریال به بیماران سخت درمان مساعدت شد گفت: بیماران گروه هدف مجمع خیرین سلامت همدان بیماران سخت درمان مبتلا به سرطان نیازمند بزرگسال، کودکان ناشنوا و کم شنوا، کودکان دارای بیماری قلبی، کودکان دارای اختلال رشد، کودکان دارای بیماری حاد چشمی و کودکان دارای شکاف لب و کام نیازمند هستند.
شاکری صفت با بیان اینکه اقدام خیر در نزد خداوند منان بی اجر نخواهد ماند افزود: خیرین می توانند کمک های خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۲۸۰۹۶ واریز کنند تا به دست نیازمندان واقعی برسد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *