.مدیرعامل مجمع خیرین سیستان و بلوچستان از اهدای تجهیزات پزشکی به بیمارستان های فعال در ارائه خدمات به بیماران مبتلا به ویروس کرونا خبر داد.
 

 
   محمود طاهری  با اعلام این خبر بیان کرد : توجه به سلامت کادر درمانی بیمارستان ها که با از خود گذشتگی در حفاظت از جان مردم خدمت می کنند یکی از مباحث قابل اهمیت است و حمایت مجمع خیرین سلامت از سلامت جسمی و روانی آنها در دستور کار مجمع خیرین سلامت  قرار دارد.
وی با اشاره به اهدای اقلام و تجهیزات پزشکی ضروری به بیمارستان های فعال در حوزه خدمت رسانی به بیماران ابتلا به ویروس منحوس کرونا در زاهدان ، خاطرنشان کرد :  4 هزار ماسک  n 95 و  6 هزار ماسک سه لایه، 120 گالن محلول ضد عفونی، 300 گان جلو لمینت و 180 کاوررایزو با کاورکفش ، با همکاری و مشارکت موسسه خیریه راه ایمان  تهیه و به بیمارستان های بوعلی، خاتم و علی ابن ابیطالب (ع)   زاهدان اهدا گردید.
 وی در پایان از نگاه ویژه مجمع خیرین سلامت کشور به استان و همچنین از همکاری و مشارکت فعال موسسه خیریه راه ایمان قدردانی کرد.
این اقدام با پیگیری دفتر ارتباطات اجتماعی نماینده مردم زاهدان دکتر شهریاری در مجلس شورای اسلامی و همکاری موسسه خیریه فاطمه زهرا (سلام الله علیها) با هدف حفاظت از سلامت کادر درمانی انجام گرفت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *