مسوول مشارکت های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان گفت: تکمیل خوابگاه دانشجویان متاهل تحصیلات تکمیلی رشته پزشکی همدان به ۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

حمید شاکری صفت در گفت وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به اینکه برای ساخت خوابگاه دانشجویی تحصیلات تکمیلی نیاز به کمک خیرین داریم اظهار کرد: ساخت این خوابگاه به همت مجمع خیرین سلامت همدان و خیرین چندین سال پیش آغاز شد که در حال حاضر فاز اول آن به اتمام و بهره برداری رسیده است.
وی به تأکید بر لزوم ساخت خوابگاه برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی متأهل بیان کرد: هدف از ساخت خوابگاه، حل مشکل و دغدغه دانشجویان تحصیلات تکمیلی و متأهلی است که برای تحصیل به همدان می آیند.
مسوول مشارکت های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با بیان اینکه برنامه ریزی شده تا ۱۱۰ واحد از خوابگاه ساخته شود و در اختیار زوجین دانشجو قرار گیرد گفت: تاکنون ۳۰ واحد ساخته و تحویل داده شده و برای ساخت ۸۰ واحد باقیمانده نیز نیاز به مشارکت مردمی داریم.
وی بیان کرد: تأمین مسکن برای دانشجویان متاهل تحصیلات تکمیلی پزشکی باعث می شود آنها دغدغه ای نداشته باشند و پس از پایان تحصیل نیز در این شهر بمانند و به ارائه خدمات بپردازند.
شاکری صفت کمک به ارتقای سلامت جامعه با تامین پزشک متخصص برای همدان را در رفع مشکلات بیماران، هدف ساخت خوابگاه دانشجویی توسط مجمع خیرین سلامت دانست و از مردم خواست در این امر خیر مشارکت کنند.
وی با بیان اینکه برای ساخت بقیه واحدها ۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز است گفت: خیرین می توانند کمک های خود را برای ساخت هرچه سریع تر مجتمع به شماره کارت بانکی ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۲۸۰۹۶ مجمع خیرین سلامت همدان واریز کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *