مجمع خیرین تأمین سلامت، محور اصلی دریافت کمک‌های مردمی در مقابله با بیماری کرونا هستند

ایسنا/کردستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: خیرین مجمع سلامت کردستان از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون در راستای تهیه ملزومات پزشکی برای مراکز درمانی استان فعالیت‌های ارزنده‌ای انجام داده‌اند.

  فرزین رضاعی در جلسه ای با حضور مدیر سازمان‌های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه، ضمن قدردانی از کمک‌های خیرخواهانه خیرین سلامت در زمینه رفع بخشی از نیازهای بهداشتی درمانی استان در وضعیت کرونا، از خیرین سلامت مساعدت و تداوم همکاری‌ها را خواستار شد.

وی با اشاره به مشکلات دانشگاه، کمبود برخی ملزومات مورد نیاز پزشکی و حفاظت فردی پرسنل، اظهار کرد: خیرین مجمع سلامت کردستان از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون در راستای تهیه ملزومات پزشکی برای مراکز درمانی استان فعالیت‌های ارزنده‌ای انجام داده‌اند.

در ادامه مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان کردستان گفت: توسعه و ترویج مشارکت خیرین در کمک به کاهش آلام دردمندان جامعه از طریق تأمین منابع و امکانات مورد نیاز بخش سلامت از جمله اهداف مجمع است.

مهدی علی مسیمر افزود: فعالیت همه کسانی که تقبل وظیفه خدمتگزاری در مجمع را نموده‌اند حرکتی انسان دوستانه است و تحقق این هدف والا نیازمند برخورداری از امکانات مادی علاوه بر تلاش و تفکر و پیگیری است.

وی با اشاره به کمک‌های خیرین سلامت در ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان تاکنون، خاطرنشان کرد: خیرین سلامت کردستان مبلغی بالغ بر ۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به صورت غیر نقدی و در قالب تهیه تجهیزات و ملزومات مصرفی در این ایام به دانشگاه علوم پزشکی کردستان کمک کرده اند.

 در این جلسه با اشاره به فعالیت‌های خیرین سلامت استان در ایام شیوع بیماری کرونا تاکنون و چگونگی ارتقاء کمی و کیفی فعالیت‌ها، توسط حاضرین مباحثی عنوان و تصمیماتی اتخاذ شد.

انتهای پیام

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *