آذر همایون گفت: از ابتدای شیوع کروناتا کنون ۱۶ هزار عدد ماسک بین مراکز درمانی و بیماران نیازمند ملایر از سوی مجمع خیرین سلامت ملایر توزیع شد.

 

 

« عباس آذر همایون»در گفت و گو با خبرنگار شبستان در ملایر گفت: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۶ هزار عدد ماسک از سوی مجمع خیرین سلامت ملایر بین مراکز درمانی و بیماران نیازمند ملایر توزیع شده است.

رئیس مجمع خیرین سلامت ملایر با بیان اینکه این تعداد ماسک با کمک خیرین تهیه شده است افزود: توزیع ۵۶ هزاردست دستکش ، ۶۰۰ عدد محلول ضد عفونی و یک هزار و ۷۰۹ دست لباس بیمارستان از دیگر اقلام توزیع شده  بوده است.

وی همچنین توزیع حدود ۵۰۰ عدد ژل ضد عفونی  ، هشت دستگاه تب سنج، یک دستگاه ساکشن هفت دستگاه کپسول اکسیژن، ۳۸ عدد دستگاه سم پاش، ۱۵۰ جفت آستینک و ۱۵۰ عدد شیلد را نیز دیگر موارد در دانست.

آذر همایون تصریح کرد:این تعداد تجهیزات نیز توسط خیرین تهیه و برای کمک به بیماران کرونایی و کادر درمان به مراکز بهداشتی و درمانی ملایر تحویل داده شده است.

وی  با اشاره به اینکه همچنین در ایام کرونا ۲۸۵ بسته معیشتی نیز بین بیماران نیازمند و سرطانی ملایر توزیع شد گفت: مبلغ هزینه این بسته حدود یکصد میلیون تومان بوده که از سوی خیرین تامین شده است.

 

وی ضمن تقدیر از کمک خیران و نیکوکاران در همکاری با مجمع خیرین سلامت ملایر گفت: امیدواریم این کمکها برای  بیماران نیازمند  ادامه داشته باشد. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *