اردو گفت: خیران سلامت دزفول پنج هزار و ۵۰۰ لباس کاورال و یک دستگاه ونتیلاتور به دانشگاه علوم پزشکی دزفول اهدا کردند.

«کاظم اردو» در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در دزفول اظهار کرد: ۲ تن از از خیرین سلامت دزفول به نام های حاج مهدی و حاج نبی نظری تعداد ۴۰۰ دست لباس کاورال ویژه کادر درمان به دانشگاه علوم پزشکی دزفول اهدا کردند.
مدیر عامل مجمع خیرین سلامت دزفول میزان مبلغ اهدا شده برای خرید این البسه را ۲۰۰ میلیون ریال برشمرد و افزود: از ابتدای شیوع کرونا تا امروز خیرین گرانقدر دزفول و سایر نقاط کشور در قالب مجمع خیرین سلامت شهرستان دزفول قریب به پنج هزار و ۵۰۰ دست لباس کاورال به ارزش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به دانشگاه علوم پزشکی دزفول اهدا شده است.
وی با اشاره به دیگر کمک های خیرین سلامت به دانشگاه علوم پزشکی دزفول تصریح کرد: پرویز تناولی نیکوکار عرصه سلامت و اهل تهران به خاطر علاقه به مردم خوزستان و شهر مقاوم دزفول اقدام به اهدای دستگاه ونتیلاتور به قیمت یک میلیارد و ۵۳۰ میلیون ریال کرد .
اردو اضافه کرد: این دستگاه امکان مراقبت از بیماران با یا بدون قابلیت تنفس را دارد و در مواقعی که دستگاه دچار نقص فنی شده و امکان تهویه مکانیکی ندارد، بیمار می تواند از طریق دریچه هوای اضطراری تهویه شده به راحتی تنفس کند.
وی در پایان خاطر نشان کرد: خیران سلامت دزفول، شوش و گتوند به روش های مختلف از زحمات کادر درمانی قدردانی و با اهدای کمک های نقدی و غیرنقدی حمایت خود را از مدافعان سلامت ابراز کرده اند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *