بیمارستان تخصصی مجمع خیرین سلامت سیرجان احداث می‌شود

 

مدیرعامل  خیرین سلامت سیرجان گفت: عملیات اجرایی ساخت بیمارستان تخصصی مجمع خیرین سلامت سیرجان به‌زودی آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از سیرجان، یدالله قربانی مدیر عامل مجمع خیرین سلامت سیرجان در سومین جلسه مجمع در سال جاری اظهار داشت: زمین مورد نیاز برای بیمارستان تخصصی واگذار و بخشی از اعتبار ساخت بیمارستان مجمع خیرین سلامت سیرجان تأمین‌شده است و با در اختیار گذاردن مبلغ  20 میلیارد ریال به هیئت مدیره عملیات اجرایی ساخت بیمارستان آغاز می‌شود.

وی بیان داشت:  این بیمارستان با هدف همکاری و هم‌افزایی در بخش سلامت مردم شهرستان است و خیرین سلامت و پزشکان متخصص نیز به‌زودی جهت مشارکت و تخصیص درصد سهام همکاری و همراهی دارند.

قربانی افزود : انتظار داریم ارگان‌ها و نهادهای شهرستان به‌ویژه شرکت‌های صنعتی و معدنی جهت تسریع و تکمیل روند ساخت همراه شوند و پس از پیشرفت 30 درصدی کار ساخت بیمارستان یادشده میزان درصد عرضه سهام اعلام و ابلاغ می‌شود.

وی  با اشاره به کمک‌های خیرین به این مجمع گفت: این مجمع با شناسایی کمبودها و مشکلات درمان با دعوت از خیران در ساخت اورژانس و درمانگاه درزیدآباد و کمک به مراکز درمانی و هماهنگی با دانشکده علوم پزشکی و بیمارستان‌ها در رفع برخی کمبودهای پزشکی و همچنین کمک به بیماران بی‌بضاعت فعالیت داشته است و انتظار هم می‌رود همه برای تسریع در ساخت بیمارستان یادشده کمک کنند.

 انتهای پیام/80015/ب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *