مدیرعامل مجمع خیرین سلامت دزفول از نصب نخستین کابین نمونه برداری بیماری‌های عفونی شمال خوزستان در مرکز ۱۶ ساعته پایش بیماران کرونایی در این شهرستان خبر داد.

او هدف از این اقدام را شیوع بیماری کرونا در برهه اخیر و آسیب‌های وارده بر نیرو‌های درمان و همچنین ضرورت حفاظت از جان مدافعان سلامت و بیماران با مساعدت و حمایت خیرین عرصه سلامت عنوان کرد.

اردو با بیان اینکه ۶ نفر از کارکنان مرکز تشخیص و درمان بیماران کرونایی دزفول به علت نبود این دستگاه به کرونا ویروس مبتلا شدند و ادامه این روند، خسارت‌های زیادی برجا می‌گذاشت، اظهار داشت: این سیستم با خاصیت ایزوله کردن فضای محل کار نمونه گیران، ارتباط بین بیمار و کادر درمانی را قطع و از خطر توسعه و شیوع ویروس کرونا جلوگیری می‌کند.

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت دزفول از اقدامات خیرخواهانه خیرین عرصه سلامت و زحمات کادر درمانی قدردانی و تصریح کرد: استمرار همکاری همگان برای شکست این ویروس وقطع زنجیره انتشار آن ضروری است.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، کاظم اردو مدیرعامل مجمع خیرین سلامت دزفول گفت: نخستین کابین نمونه برداری بیماری‌های عفونی شمال خوزستان در مرکز ۱۶ ساعته پایش بیماران کرونایی در این شهرستان نصب و راه اندازی شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *