24 میلیارد تومان برای تکمیل 2 دی‌کلینیک در بهارستان اختصاص یافت

حسن زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بهارستان، با اشاره به پیشرفت پروژه‌های درمانی در شهرستان بهارستان اظهار داشت: 24 میلیارد تومان برای تکمیل 2  دی‌کلینیک تخصصی در شهرهای گلستان و نسیم‌شهر نیاز است که مجمع خیرین سلامت برای پرداخت 12 میلیارد تومان آن اعلام آمادگی کرده و 12 میلیارد تومان دیگر آن توسط دانشگاه علوم پزشکی تأمین می‌‌شود.

وی همچنین با اشاره به کمک‌‌های مردمی از جمله اصناف و بازاریان و دیگر اقشار مردم و معتمدین جهت خرید تجهیزات درمانی برای بیمارستان امام حسین(ع) بهارستان افزود: تاکنون چندین دستگاه همچون الکتروشوک اتوماتیک و بسته‌های حفاظت فردی، لباس‌های ایزوله، ماسک و موادضدعفونی کننده به بیمارستان و نقاهتگاه شهرستان بهارستان توسط مجمع خیرین سلامت خریداری شده است.

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت شهرستان بهارستان ادامه داد: خیرین سلامت شهرستان بهارستان قریب به 10 میلیارد ریال در حوزه بهداشتی و درمانی کمک کرده‌اند.

زارعی همچنین بیان کرد: مجمع خیرین سلامت در راستای تکمیل پروژه بیمارستان 300 تختخوابی حضرت ابوالفضل(ع) نسیم شهر گام بزرگی را برخواهد داشت.

وی با اشاره به تشکیل شورای مشورتی در دل مجمع خیرین سلامت شهرستان بهارستان گفت: اقلام بهداشتی موردنیاز بیمارستان امام حسین(ع) جهت مقابله با بیماری کرونا تهیه و به زودی تحویل داده می‌شود.

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت شهرستان بهارستان سپس با اشاره به مشارکت داوطلبانه افراد در مقابله با ویروس کرونا تصریح کرد: افرادی زیادی در حوزه مقابله با کرونا به صورت داوطلبانه حضور دارند و افراد بسیاری نیز در حوزه سمپاشی و ضدعفونی معابر و اماکن عمومی حضور یافته و برای مردم خدمت‌رسانی می‌‌کنند.

زارعی در پایان با اشاره به اینکه در مقابله با کرونا خیرانی بودند که هیچ نام و نشانی از آن‌ها نبوده و گمنام فعالیت می‌کنند خاطرنشان کرد: به عنوان وظیفه انسانی و ذاتی خود می‌دانیم از خیرانی که فداکارانه در عرصه خدمت‌رسانی به مردم حضور یافته تقدیر کنیم.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *