کاشان-  ۲۰۰ نفر از مدافعان سلامت آران وبیدگل روز جمعه در آیینی با حضور جمعی از مسوولان و مجمع خیرین سلامت این شهرستان با اهدای هدایایی به ارزش ۳۶۰ میلیون ریال قدردانی شدند.

عضو هیات مدیره خیرین سلامت آران وبیدگل در این آیین گفت: این روزها کادر درمانی شهرستان در خط مقدم جنگ با ویروس کرونا هستند و رسالت و تعهد سنگینی در برابر سلامت جامعه بر عهده دارند که در این راستا سلامتی خود را نیز در کف اخلاص گذاشتند.
جعفر نمکی افزود: سفیدپوشانی که این روزها با وجود همه کمبودها و کاستی ها صبر پیشه کردند، بر اساس وظیفه انسانی خود تنها به نجات جان مردم فکر می کنند و با وجود روبه رو شدن با ناملایمات، عرصه خدمت را به جولانگاه تسویه حساب تبدیل نکردند.
وی بیان کرد: این روزها مردم بیش از گذشته قدرشناس خدمات کادر درمانی بیمارستان ها هستند و نسبت به سختی کار آنها و خدماتی که این قشر برای جامعه دارد، آگاه شدند که بخشی از آن در قالب تصویرها و فیلم هایی در فضای مجازی دست به دست می شود.
عضو هیات مدیره خیرین سلامت آران وبیدگل اضافه کرد: در این شهرستان شاهد حضور ۳۰ نفر از بیماریاران بسیجی در کنار کادر درمانی برای مبارزه با کرونا بودیم که این از خودگذشتگی بی منت، بسیار ارزنده و قابل تقدیر است.
وی با بیان اینکه تا کنون افزون بر ۲۰ میلیارد ریال از سوی خیرین و مردم اهدا شده است، یادآور شد: این کمک ها در قالب خرید و اهدای دستگاه ونتیلاتور، اکسیژن ساز، تخت، ماسک، لباس حفاظت فردی و سایر اقلام بهداشتی و درمانی مورد نیاز بود و همچنان ادامه دارد.
نمکی افزود: در راستای ارایه خدمات بیشتر به بیماران دارای مشکلات تنفسی و مشکوک به کرونا همچنین تلاش کردیم تا دستگاه سی تی اسکن اهدایی از سوی خیرین سلامت هر چه زودتر در بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) آران وبیدگل راه اندازی شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *