مسؤول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از توزیع بن خرید کالا به مبلغ 100 میلیون ریال بین بیماران سخت درمان نیازمند در همدان خبر داد.

حمید شاکری صفت امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در همدان، با اشاره به برگزاری طرح «طعم مهربانی» ویژه ایام ماه رمضان اظهار کرد: توزیع سبد کالا، بن کارت، غذای گرم و دیدار با خانواده های زیرپوشش و… در قالب در طرح «طعم مهربانی» طی ماه رمضان اجرا خواهد شد.
وی با اشاره به برنامه دیدار با خانواده های زیرپوشش مجمع خیرین سلامت، گفت: با حامیان بیماران زیرپوشش مجمع خیرین سلامت هماهنگ شده تا به اتفاق مسؤول طرح «سخاوت» مجمع از بیماران عیادت شود و حامیان نیز از نزدیک در جریان مشکلات آنها باشند.
مسؤول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از توزیع بن خرید کالا به مبلغ 100 میلیون ریال بین بیماران سخت درمان نیازمند خبر داد و افزود: بن کارت ها به طور میانگین بین 130 خانواده توزیع خواهد شد و از طریق قراردادی که با فروشگاه های زنجیره ای منعقد شده امکان خرید خشکبار با این بن کارت ها برای بیماران وجود دارد.
وی با اشاره به توزیع غذای گرم در این ایام بین بیماران، گفت: گوشت سفید و قرمز، میوه و سبد غذایی در ایام ماه رمضان بین بیماران سخت درمان نیازمند توزیع خواهد شد.
شاکری صفت با بیان اینکه برخی از خانواده های خیر نذورات ماه رمضان خود را به مجمع خیرین تحویل می دهند تا در بین نیازمندان توزیع شود، افزود: در شبی که نذورات پخش خواهد شد مددجویان را دعوت کرده و غذای گرم در اختیار آنها قرار می دهیم.
وی خاطرنشان کرد: کسانی که قصد پخش نذورات خود در بین بیماران نیازمند مجمع خیرین سلامت دارند می توانند به ما مراجعه کرده تا هماهنگی های لازم را در این رابطه صورت گیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *