همایون گفت: ششمین همایش تجلیل از خیرین سلامت ملایر برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از ملایر، « عباس آذر همایون» صبح امروز (۳۰ بهمن) در جمع خبرنگاران در ملایر با اشاره به فعالیت های مجمع خیرین سلامت ملایر در حوزه های مختلف گفت: سلامت و امنیت دو نعمت بزرگ است که خداوند به ما عطا کرده و باید قدر آن را بدانیم.
 رئیس مجمع خیرین سلامت ملایر با بیان اینکه کسی که اشاعه کار خیر می کند در کار خیر سهیم است گفت :خبرنگاران نیز با ترویج فرهنگ و امور خیر در کارهای خیر سهیم هستند.
وی با بیان اشاره به رشد روز افزون تجهیزات پزشکی و درمانی در دنیا تصریح کرد: در این زمینه باید کمک کنیم تا بتوانیم در بخش های درمانی خدمات بهتری به بیماران ارائه دهیم .
آذر همایون با بیان اینکه مجمع خیرین سلامت ملایر در حوزه های مختلف فعالیت می کند افزود:خیّرین در بخش های تجهیزات پزشکی ،واحد مددکاری، همچنین امور درمانی، بازسازی و ساخت بخش های مختلف درمانی پزشکی وبخش مشاوره و همچنین سایر بخش ها به ما کمک می کنند.
آذر همایون با بیان اینکه در حال حاضر ۳ هزار نفر کارت اهدای عضو در ملایر دارند گفت : ۲۸ نفر هم در چند سال گذشته در ملایر مرگ مغزی داشتیم که همه ساله از خانواده های آنها تقدیر می شود.
وی با بیان اینکه امسال ۷۰ میلیون تومان کمک شیمی درمانی برای بیماران هزینه شده افزود: ۲۰ میلیون تومان کمک دارویی داشتیم .
وی با بیان اینکه سه دوره هم سبد کالا به این بیماران سخت درمان انجام شده است افزود:کمک هزینه این سبد کالاها نیز ۳۰ میلیون تومان بوده است.
وی با بیان اینکه ۵۰۰ نفر در حوزه های مختلف با ما در مجمع خیرین سلامت همکاری دارند گفت: همچنین خیرین در طی سالهای گذشته اقدامات خوبی را در راستای کمک به مجمع …

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *