مدیرعامل مجمع خیرین سلامت همدان با بیان اینکه این استان نیازمند یک بیمارستان مختص پیونداعضا برای بیماران نیازمند عضو است ابراز امیدواری کرد: مجوز آن از سوی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سفر به همدان صادر شود.

محمد صادق صبا روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: زمین مورد نیاز ساخت این بیمارستان در مجاور مرکز جامع سرطان فراهم شده است و می توان از زیر ساخت های مورد نیاز مرکز جامع سرطان نیز برای این بیمارستان استفاده کرد.
وی بیان کرد: با توجه به زیر ساخت های موجود در مرکز جامع سرطان، در صورت ساخت بیمارستان پیوند اعضا در این محل، ۲۵ درصد در هزینه ها کاهش می یابد.
مدیرعامل مجمع خیرین سلامت همدان اظهار داشت: یکی از مطالبات این مجمع فراهم کردن زمینه مدیریت مرکز جامع سرطان همدان به صورت هیات امنایی است تا از کار و تشریفات اداری پرهیز شود.
صبا ادامه داد: کار ساخت مرکز جامع سرطان از اوایل سال ۹۶ در داخل بیمارستان بعثت با همت خانواده فرشچیان آغاز شد تا بتوان با تکمیل این طرح از سرگردانی بیماران سرطانی جلوگیری کرد.
وی افزود: از دیگر اهداف ساخت مرکز جامع سرطان فراهم کردن زمینه پژوهش، آموزش، پیشگیری و درمان در این بیمارستان است.
مدیرعامل مجمع خیرین سلامت همدان اضافه کرد: خیران این استان نیز در ساخت و تجهیز این مرکز مشارکت داشتند و یکی از بانوان واحد مسکونی خود را برای تجهیز این مرکز اختصاص داده است
صبا گفت: مرکز جامع سرطان دارای ظرفیت ۱۲۰ تخت بیمارستانی بوده و در ۲ طبقه بالای آن اتاق هایی برای همراهان بیماران با عنوان همراه سرا پیش بینی شده است.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امشب وارد همدان می شود و با استاندار دیدار و گفت وگو می کند و صبح فردا برای افتتاح و بازدید از چندین طرح حوزه بهداشت و درمان به نقاط مختلف این استان سفر می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *