سوء مدیریت برخی مدیران عامل اصلی وضعیت معیشتی نامناسب مردم است

 نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: سوء مدیریت برخی مدیران در تمام کشور، عامل اصلی وضعیت معیشتی نامناسب مردم است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سیدعبدالنبی موسوی فرد پیش از ظهر امروز چهارشنبه در آیین افتتاح و کلنگ زنی پروژه‌های خیرین سلامت شهرستان دزفول در سالن شیخ انصاری دانشگاه آزاد اسلامی، اظهار کرد: سوء مدیریت برخی مدیران عامل اصلی وضعیت معیشتی نامناسب مردم است؛ چرا که با اکتفا به ظرفیت‌های موجود نیز می توان مشکلات اقتصادی و معیشتی را برطرف کرد.

وی با اشاره به تأکید رهبری بر توجه به رونق تولید، افزود: اگر مسئولان به توصیه رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی و رونق تولید توجه کنند و در این راستا از تمامی کارگاه‌ها، شرکت‌ها و کارخانه‌های داخل کشور حمایت‌های لازم صورت بگیرد، مشکل اشتغال جوانان حل خواهد شد و ارزش پول ملی نیز بالا می رود.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز با اشاره به پیشرفت ایران در بسیاری از حوزه‌ها، عنوان کرد: ۴۰ سال است که سخت‌ترین تحریم‌ها را تحمل کرده ایم و در دل تحریم‌ها به رشد و تعالی رسیده ایم که ارزش این پیشرفت‌ها در مقایسه با پیشرفت کشورهایی که تحریم نیستند، بسیار بیشتر است.

حجت الاسلام موسوی فرد با بیان اینکه حوزه سلامت و بهداشت و درمان ایران در سایه‌سار نظام در منطقه حرف اول را می زند، اضافه کرد: نقش بی‌بدیل خیران دزفول در رفع محرومیت‌های بهداشتی و درمانی از نقاط مختلف این شهرستان جای تقدیر دارد.

وی در ادامه یادآور شد: پس از انعقاد دو قرارداد ننگین ترکمن چای و گلستان دو سوم خاک ایران به کشورهای دیگر داده شد اما در هشت سال جنگ تحمیلی که تمام کشورهای دنیا با تمام توان به ایران هجوم آورده بودند و ما اجازه ندادیم دشمن حتی یک وجب از خاک وطن را تصاحب کند.

حجت الاسلام موسوی فرد ادامه داد: از زمان انقلاب تاکنون اقتدار و خودکفایی ایران موجب شده تا در موضوعات زیادی در جهان حرفی برای گفتن داشته باشیم که تمام این موفقیت‌ها مرهون نظام و انقلاب اسلامی است؛ بنابراین لازم است نقش نظام و انقلاب در پیشرفت و توسعه کشور بیش‌ازپیش در جامعه و به ویژه برای جوانان تبیین شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *