گروه اجتماعی مسئول امور مشارکت های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از مساعدت ۴۶۵ میلیون ریالی به بیماران سخت درمان خبر داد.

به گزارش ایکنا از همدان، به نقل از پایگاه خبری وب دا در همدان، حمید شاکری صفت، مسئول امور مشارکت های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از برگزاری یکصد و هفتاد و پنجمین جلسه امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان خبر داد و اظهار کرد: در این جلسه پرونده ۱۳ بیمار بررسی شد.
وی با اشاره به اینکه در این جلسه با اشاره به مساعدت بلاعوض ۲۷۰ میلیون ریالی مجمع خیرین سلامت همدان به بیماران افزود: ۱۳۵ میلیون ریال از سایر مراکز برای بیماران تخفیف گرفته شده است.
مسئول امور مشارکت های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با بیان اینکه ۶۰ میلیون ریال وام قرض الحسنه در اختیار بیماران قرار می گیرد خاطرنشان کرد: در این جلسه تصویب شد یک بیمار زیرپوشش طرح سخاوت قرار گیرد.
وی با اشاره به اینکه در مجموع ۴۶۵ میلیون ریال به بیماران سخت درمان مساعدت شد گفت: بیماران گروه هدف مجمع خیرین سلامت همدان بیماران سخت درمان مبتلا به سرطان نیازمند بزرگسال، کودکان ناشنوا و کم شنوا، کودکان دارای بیماری قلبی، کودکان دارای اختلال رشد، کودکان دارای بیماری حاد چشمی و کودکان دارای شکاف لب و کام نیازمند هستند.
شاکری صفت با بیان اینکه بی شک این اقدام خیر در نزد خداوند منان بی اجر نخواهد ماند افزود: خیرین می توانند کمک های خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۲۸۰۹۶ واریز کنند یا برای راهنمایی با شماره ۳۸۲۷۸۰۸۴ و ۳۸۲۷۸۰۸۳ تماس بگیرند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *