امام جمعه شیروان در آئین کلنگ زنی و بهره برداری از تعدادی از پایگاه های سلامت این شهرستان که با حضور دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور برگزار شد، گفت: کمک خیرین به احداث پروژه های درمانی یک حسنه جاری است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا،حجت الاسلام حسین کوثری با بیان اینکه همه مسئولان باید دست به دست هم دهیم تا پروژه های عمرانی هرچه زودتر احداث و بهره برداری شود، افزود: افزایش سن امید به زندگی در جامعه به 75 سال نشان از تحقق اهداف سلامت دارد.
وی خاطرنشان کرد: امیدواریم هرچه زودتر پروژه های سلامت بهره برداری و افتتاح شود تا برای مردم مایه برکت و منشاء اثر باشد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی نیز در این آئین ضمن قدردانی از حسن نظر و همکاری شهردار شیروان جهت اهدای زمین، گفت: از آرزوهایم بود که هرچه زودتر زمینه احداث دو پایگاه سلامت فراهم شود.
دکتر سید احمد هاشمی با اشاره به اینکه در جانمایی زمین پایگاه سلامت شهری جوادالائمه(ع) مشکل وجود داشت، خاطرنشان کرد: با همکاری شهرداری و اعضای شورای شهر شیروان زمین مناسبی برای احداث پایگاه اهدا شد که ساخت و تجهیز این مرکز نیاز به همکاری مسئولان و مجمع خیرین سلامت دارد.
وی ابراز امیدواری کرد: با همکاری مسئولان هرچه زودتر شاهد بهره برداری از پروژه های سلامت شهرستان شویم تا مایه خیر و برکت برای مردم شود.
مدیرعامل مجمع خیرین سلامت خراسان شمالی نیز در بازدید از وضعیت پیشرفت ساختمان MRI بیمارستان آیت الله هاشمی رفسنجانی، از اختصاص مبلغ دو میلیارد ریال جهت ساخت و تکمیل این طرح از سوی مجمع خیرین خبر داد.
مهندس علیرضا صفاری خاطرنشان کرد: مرکز خدمات جامع سلامت روستایی دوین شهرستان شیروان نیز به مساحت 500 متر مربع که در زمینی به وسعت 2 هزار متر با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون ریال احداث شده بود، با حضور مسئولان افتتاح شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *