گروه اجتماعی مسئول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان گفت: در نیمه نخست امسال ۵۴۷ میلیون تومان با مشارکت خیرین به بیماران سخت درمان نیازمند به صورت وام بلاعوض، وام قرض الحسنه و اخذ تخفیف از مراکز درمانی مساعدت شد.

به گزارش ایکنا از همدان، به نقل از وب دا، حمید شاکری صفت ، مسئول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از برگزاری نشست شورای مددکاری و مشاوره مجمع خیرین سلامت خبر داد و اظهار کرد: در این جلسه مساعدت 390 میلیون ریالی برای 10 بیمار تصویب شد.
وی بیان کرد: مجمع خیرین سلامت همدان در نیمه نخست امسال 547 میلیون تومان با مشارکت خیرین به بیماران سخت درمان نیازمند به صورت وام بلاعوض، وام قرض الحسنه و اخذ تخفیف از مراکز درمانی مساعدت کرد.
مسئول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان به پروژه خانه بهداشت در حال احداث روستای زلزله زده و محروم مرزی نگره از توابع شهرستان ثلاث باباجانی استان کرمانشاه اشاره کرد و افزود: به همت نیکوکار همدانی عضو مجمع خیرین سلامت همدان مقیم خارج کشور، این مرکز در حال ساخت است که نماکاری و عایق کاری بام تکمیل شده و نمای تابلوی ساختمان به اتمام رسیده است.
وی با بیان اینکه این خیر علاوه بر تأمین اعتبار ساخت خانه بهداشت، همراه با خانواده خود پنج بیمار سخت درمان نیازمند مجمع را به صورت مستمر در طرح «سخاوت» زیر پوشش دارد، گفت: ماهانه هزینه های دارو و درمان پنج بیمار توسط وی تأمین می شود.
شاکری صفت به ساخت خوابگاه دانشجویان تحصیلات تکمیلی متأهل توسط خیرین مجمع خیرین سلامت در همدان اشاره کرد و افزود: 30 واحد از این خوابگاه تحویل داده شده و برای ادامه ساخت 80 واحد نیاز به ورود خیرین است.
وی گفت: نیکوکاران در صورت تمایل به مساعدت می توانند به شماره حساب جاری 0106847155009 یا شماره کارت 6037991199528096 بانک ملی کمک نقدی خود را به حساب مجمع خیرین سلامت همدان واریز کنند.
انتهای پیام

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *