معاون امور استان های مجمع خیرین سلامت کشور گفت: شهرستان سیرجان بیشترین خیرین حوزه سلامت در جنوبشرق کشور را دارد و در بین استانهای جنوبشرق بیشترین حجم فعالیت خیریه ای سلامت در سیرجان انجام شده است.

به گزارش ایسنا، “اسماعیل غنیان” در سفر امروز پنجشنبه ۲۵ مهرماه به شهرستان سیرجان در استان کرمان در جمع خبرنگاران گفت: علی رغم مشکلات اقتصادی که ممکن است برای همه وجود داشته باشد، اما سیرجانی ها به راحتی از مال خود برای کمک به توسعه و پیشرفت حوزه سلامت می گذرند و همواره پیشگام در کمک رسانی به مجمع خیرین سلامت این شهرستان بوده اند.
وی تعامل مجمع خیرین سلامت به عنوان بخش مردمی با دانشکده علوم پزشکی سیرجان به عنوان بخش دولتی حوزه سلامت را مثبت ارزیابی کرد و ادامه داد: افزایش فعالیت های خیریه ای همچون کمک به توسعه فضای درمانی و بهداشتی و نیز خرید تجهیزات پزشکی نشان دهنده افزایش اعتماد عمومی به حوزه سلامت در شهرستان سیرجان است به طوری که ما با اصرار و رضایت کامل، برخی خیرین برای انفاق هرچه بیشتر در این حوزه مواجهیم.
به گزارش ایسنا، دکتر غنیان معاون امور استان های مجمع خیرین سلامت کشور، در جریان سفر به سیرجان از پروژه های عمرانی خیرین در بخش های بهداشت و درمان بازدید و ضمن حضور در مراسم رونمایی از تجهیزات اهدایی اعمال جراحی چشم، با مسئولین دانشکده علوم پزشکی این شهرستان دیدار کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *