مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کاشمر از کمک دو میلیارد ریالی یکی از خیرین، به مجمع خیرین سلامت این شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا از کاشمر، محمدجواد یزدانی در این خصوص اظهار کرد: خانواده نیک اندیش ستوده منش در اقدامی خداپسندانه مبلغ دو میلیارد ریالی به یادبود پدرگرامی شان مرحوم کربلایی محمدجان ستوده منش و مادرگرامی شان مرحومه کربلایی اقدس ملکی، به مجمع خیرین سلامت شهرستان کاشمر اهدا کردند.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کاشمر خاطرنشان کرد: بنا به درخواست این خانواده محترم و پیشنهاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان کاشمر با توجه به بهسازی فضای فیزیکی جدید اورژانس بیمارستان شهید مدرس(ره) کاشمر و نیاز مبرم به یک دستگاه هواساز جهت این بخش، با موافقت این خانواده نیک اندیش یک دستگاه هواساز به ارزش یک میلیارد و سیصد میلیون ریال خریداری و در این بخش نصب شد.
وی افزود: با پیگیری این خانواده محترم، همچنین مبلغ هفتصد میلیون ریال صرف خرید دو دستگاه همودیالیز از محل هیات امنای صرفه جویی ارزی با ارز دولتی خریداری شد و به بیمارستان شهید مدرس(ره) اهدا شد.
شایان ذکراست در منطقه ترشیز شامل شهرستان های کاشمر، بردسکن و خلیل آباد مردم در اقدامی خداپسندانه با حذف فرهنگ ولیمه اموات کمک های خود را به عنوان صدقه جاریه به حوزه سلامت و درمان شهرستان اهدا می کنند که کمک شایانی به حوزه گردشگری سلامت کرده و امروزه شهرستان کاشمر به مرکز سلامت جنوب و غرب خراسان تبدیل شده است .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *