اعزام بیمار سخت درمان همدانی به مشهد مقدس در انتظار کمک نیکوکاران

مسوول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان گفت: ۱۵ بیمار سخت درمان این استان در انتظار کمک نیکوکاران برای اعزام به مشهد مقدس هستند.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، حمید شاکری صفت، مسوول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از اجرای طرح «زیارت» در مجمع خیرین سلامت همدان خبر داد و گفت: مجمع خیرین سلامت به منظور تشرف بیماران نیازمند به مشهد مقدس طرح «زیارت» را اجرا می‌کند.

او با بیان اینکه این طرح برای بیمارانی است که  به زیارت امام رضا (ع) مشرف نشده اند،گفت: در این طرح برخی از بیماران که نیاز به درمان ندارند به زیارت مشرف شوند تا از این طریق روح و روانشان تسکین یابد که می‌توان از آن به «طب تسکینی» یاد کرد.

مسوول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با اشاره به اینکه طی دو مرحله ۲۵ بیمار با همکاری خیرین نیک اندیش به مشهد مقدس اعزام شده‌اند، افزود: مرحله سوم ۱۵ نفر اعزام می‌شوند که نام نویسی آن‌ها انجام شده و منتظر تزریق منابع هستیم.

شاکری صفت با بیان اینکه هزینه هر نفر ۳۵۰ هزار تومان شده که در مراحل قبل یک شرکت مسافرتی برای هر نفر ۵۰ هزار تومان تخفیف در نظر گرفت افزود: در حال حاضر برای اعزام بقیه زائران نیاز به مساعدت نیکوکاران بیشتری است.

او با اشاره به اینکه کمک به دردمندان نزد خداوند منان بی‌اجر نخواهد ماند گفت: شماره تماس ما برای ارتباط ۳۸۲۷۸۰۸۴ و ۳۸۲۷۸۰۸۳ است که نیکوکاران در صورت تمایل به مساعدت می‌توانند با شماره حساب جاری ۰۱۰۶۸۴۷۱۵۵۰۰۹ با شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۲۸۰۹۶ بانک ملی کمک نقدی خود را به حساب مجمع خیرین سلامت همدان واریز کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *