گروه اجتماعی مسئول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از ارائه خدمات به یک هزار و ۲۲۸ بیمار تحت پوشش مجمع خیرین سلامت همدان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وب دا، حمید شاکری صفت، مسئول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان اظهار کرد: بیماران گروه هدف مجمع خیرین سلامت همدان بیماران سخت درمان مبتلا به سرطان نیازمند بزرگسال،کودکان ناشنوا و کم شنوا، کودکان دارای بیماری قلبی، کودکان دارای اختلال رشد، کودکان دارای بیماری حاد چشمی و کودکان دارای شکاف لب و کام نیازمند هستند.
وی با بیان اینکه رفع مشکلات بیماران سخت درمان هدف ماست گفت: یک هزار و 228 بیمار تا پایان سال گذشته زیرپوشش مجمع خیرین سلامت همدان قرار گرفته اند.
مسئول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با اشاره به 802 بیماری مبتلا به کانسر زیر پوشش این مجموعه خاطرنشان کرد: از این تعداد 338 بیمار مرد و 464 بیمار زن هستند.
وی با اشاره به ارائه خدمات به 15 کودک با ناراحتی غدد که از این تعداد 6 پسر و 9 دختر بودند گفت: به 14 بیمار دارای ناراحتی چشم یعنی 9 پسر و پنج دختر خدمات ارائه شده است.
شاکری صفت با بیان اینکه به 42 کودک شامل 26 پسر و 16 دختر دارای ناراحتی قلبی کمک شد خاطرنشان کرد: برای 11 پسر و 9 دختر حلزون شنوایی کاشت شد و به سه پسر و یک دختر دارای ناراحتی شکاف لب و کام خدمات ارائه شد.
وی با اشاره به اینکه به 243 فرد دارای سایر بیماری ها کمک شد که شامل 101 مرد و پسر و 142 زن و دختر بودند گفت: به 88 نفر کمک موردی شده که این افراد شامل 40 مرد و پسر و 142 زن و دختر بوده اند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *