یک دستگاه سونوگرافی به ارزش پنج میلیارد ریال که توسط مجمع خیرین سلامت گناوه خریداری شده بود در آیینی به مناسبت گرامیداشت سالروز اولین اقامه نماز جمعه در کشور در مصلای جمعه این شهر به بیمارستان امیرالمومنین (ع) اهدا و تحویل شد.

امام جمعه و رئیس مجمع خیرین سلامت گناوه در این آیین گفت: مجمع خیرین این شهرستان باهدف بررسی و توجه به زیرساخت های سلامت از قبیل ساخت درمانگاه، خانه بهداشت مرکز اورژانس و تهیه تجهیزات درمانی و کمک به مشکلات و نیازهای درمانی مردم بویژه نیازمندان و محرومان منطقه راه اندازی و تاکنون گام های موثری در رسیدن به اهداف تعیین شده برداشته است.
حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی افزود: این مجمع از بدو تأسیس تاکنون ۲۲ میلیارد ریال، امکانات و تجهیزات پزشکی خریداری و به مراکز درمانی بویژه بیمارستان امیرالمومنین (ع) اهدا کرده است.
 معاون اجرایی مجمع خیرین سلامت گناوه گفت: این مجمع یک دستگاه سونوگرافی به ارزش پنج میلیارد ریال خریداری کرده که به مناسبت سالروز اقامه اولین نماز جمعه در کشور در اختیار مسئولان بیمارستان امیرالمومنین (ع) این شهرستان قرار می گیرد.
اکبر علیپور افزود: مجمع خیرین سلامت گناوه از سال ۹۵ فعالیت خود را آغاز کرده و دارای ۹ عضو از نیکوکاران برجسته است که به صورت هیأت مدیره و زیر نظر امام جمعه این شهر به عنوان مدیر اجرایی اداره می شود.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر ۱۰۳ هزار نفر جمعیت دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *